اموزش باز کردن ps5 | سایت دیجی پد
ps5

آموزش باز کردن ps5

آموزش باز کردن و تعمیر ps5

در این ویدئو  روش صحیح جداکردن بدنه از کنسول PS5 را به شما عزیزان آموزش داده شده است. این آموزش هم کاملا کاربردی است. جدا کردن بدنه کنسول  PS5 بطور صحیح، کار خیلی مهمی است چون پس از برداشتن بدنه کنسول به فن، محل قرارگیری هارد داخلی و محل تجمع گردوخاک دست پیدا می کنید.

 

آموزش روش صحیح جداکردن بدنه از کنسول PS5

جهت ارتقاء هارد داخلی کنسول یا تعمیر و تعویض فن و قطعات دیگر ps5 و یا پاک کردن گردوخاک داخل کنسول، حتما باید بلد باشید که چگونه صفحه های روی کنسول را جدا کنید.

اگر بصورت منظم بتوانید داخل کنسول را گردگیری کنید مطمئن باشید که عمر دستگاهتان بیشتر خواهد شد.

برای آشنایی بیشتر با روش صحیح جدا کردن صفحه های بدنه کنسول PS5 ویدئو بالا را که کارشناسان دیجی پد برای شما اماده کرده اند تماشا کنید.

اموزش جداکردن بدنه از کنسول PS5 | سایت دیجی پد

واحد فروش نمایندگی پلی استیشن سونی

اگر هم اکنون پس از بررسی های دقیق و با کمک مشاوران ما در نمایندگی دیجی پد به این نتیجه رسیده اید که یکی از مدل های پلی استیشن سونی با شرایط اختصاصی شما کاملا سازگاری دارد و قصد تهیه آن را دارید، می توانید از طریق درگاه فروش نمایندگی پلی استیشن سونی وارد عمل شوید.

در این واحد می توانید همه مدل های پلی استیشن سونی را مشاهده کنید، کارایی و خصوصیات آنها را با هم مقایسه کنید و پس از تصمیم گیری نهایی برای خرید آنها وارد عمل شوید.

واحد فروش نمایندگی پلی استیشن سونی مفتخر است که بالاترین درجه مراجعه دوستداران این دستگاه را در برنامه روزانه خود ثبت کند. این آمار نشان از اعتماد شما به این نمایندگی و رضایت شما از عملکرد پرسنل این نمایندگی است.

اموزش جداکردن بدنه از کنسول PS5 | سایت دیجی پد

واحد تعمیرات نمایندگی پلی استیشن سونی

اینکه پلی استیشن شما دچار درگیری هایی شده باشد و به دنبال آن اختلالاتی در دستگاه بروز کند، کاملا طبیعی است. این دستگاه برای بازی ساخته شده است و ناخود آگاه استهلاک زیاد و البته شدیدی را متحمل می شود. برای عیب یابی، ترمیم و تعمیر پلی استیشن می توانید از واحد اختصاصی تعمیرات نمایندگی پلی استیشن سونی کمک بگیرید.

در این واحد تمامی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری پلی استیشن سونی بررسی و ریشه یابی می شود. شرایط تعمیر و هزینه اجرای تعمیرات به کاربر اعلام می شود و در صورت رضایت او پروسه تعمیر آغاز خواهد شد.

مرکز نصب بازی ps5 در کرج

پس از اینکه ps5 در بازار جهانی و ایران عرضه گردید، به سرعت امکان نصب بازی ps5 به صورت اکانت هکی فراهم شد. اما نکته مهم که در نصب بازی ps4 هم باید رعایت می شد این بود که پس از نصب بازی هکی ، به هیچ وجه دستگاه خود را به اینترنت وصل نکنید. دلیل این کار کامل مشخص می باشد که چون بازی ها به صورت هکی است ، پس از اتصال به اینترنت ، شرکت Sony به سرعت این هک را شناسایی می کند و بازی ها دستگاه قفل می شد. زیاد نگران ps5 خود نباشید، چون می توان بازی ها را فرمت کرد و مجدد نصب بازی آفلاین در ps5 را انجام داد.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *