تعمیر xbox one در کرج تعمیر پلی استیشن 3 در شهر کرج تعمیر ترمیم درایو دستگاه PS4 سونی در کرج تعمیر دسته پلی استیشن 4 در کرج تعمیر لنز xbox در کرج تعمیر و تعویض لنز PS4 pro سونی در کرج تعمیرات Play Station 4 تعمیرات ps4 در کرج تعمیرات xbox تعمیرات xbox در کرج تعمیرات xobox one تعمیرات انواع پلی استیشن تعمیرات پلی استیشن تعمیرات پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات تبلت کرج تعمیرات تخصصی پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات تخصصی و حرفه ای Play Station4 pro در کرج تعمیرات دسته xbox در کرج تعمیرات سخت افزاری ps2 در کرج تعمیرات سخت افزاری پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در استان البرز تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در کرج تعمیرات لنز پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات نرم افزاری پلی استیشن 3 در کرج نمایندگی Playstation نمایندگی Playstation 4 نمایندگی ps4 نمایندگی xbox نمایندگی xbox 360 نمایندگی پلی استیشن نمایندگی رسمی پلی استیشن در کرج

تعمیرات تخصصی پلی استیشن 3 در کرج

تعمیرات تخصصی پلی استیشن 3 در کرج

تعمیرات پلی استیشن 3 ، از جمله اقداماتی است که نمایندگی PS در کرج ( دیجی پد)  در سطح تخصصی به کاربران ارائه می دهد. برای حرفه ای تر شدن روند انجام این کار، جمعی از مجرب ترین تعمیرکاران حوزه کنسول های بازی بر مراحل آن نظارت کامل دارند. تجهیزات به کار رفته در تعمیرات پلی استیشن، از بین پیشرفته ترین نمونه های موجود در سطح دنیا انتخاب شده و به این ترتیب، دست تعمیرکاران برای انجام هریک از روش های ترمیمی کاملا باز است.

با توجه به تعداد بالای کاربران پلی استیشن ۳ و لزوم برخورداری آنها از اطلاعاتی جامع در مورد تعمیر این محصول، لازم دانستیم که نکاتی را در این خصوص به شما مخاطبین عزیز ارائه دهیم. با ما همراه باشید تا با مشکلات و روش های تعمیرات PS3 سونی بیشتر آشنا شوید.

تعمیر ps3 در کرج

مشکلات رایج پلی استیشن 3

کاربران اصلی پلی استیشن ، گیمرها هستند و همین مساله موجب شده که حجم کاری این محصول و احتمال آسیب پذیری آن بالا باشد. از طرفی، مشکلات برق، ضربه خوردن دستگاه، عوامل نرم افزاری و مواردی نظیر اینها هم موجبات بروز مشکل در کنسول بازی سونی را فراهم می کنند. یکی از مشکلات رایجی در تعمیرات پلی استیشن3 در کرج بررسی شده و برطرف می گردد، روشن شدن چراغ آبی است که به “خط آبی مرگ” مشهور است. روشن شدن این چراغ، در واقع نوعی هشدار است که وجود نقص در یکی از بخش های دستگاه را به اطلاع کاربران می رساند. اما پلی استیشن یک چراغ چشمک زن قرمز هم دارد که روشن شدنش نشانه چندان خوبی نیست.

معمولا چند دقیقه پس از روشن شدن این چراغ، کنسول خاموش می شود و دلیل آن، افزایش حرارت و دمای ps است. از کار افتادن و خرابی پورت HDMI هم مسئله دیگری است که اتصالات و ارتباطات کنسول با دستگاه هایی مثل تلویزیون را تحت تاثیر قرار می دهد. خرابی دیسک، کمبود حافظه، اجرا نشدن بازی ها، صدور ارورهای مختلف، خاموش شدن دستگاه و موارد مشابه هم دیگر مشکلات رایج ps3 هستند که این دستگاه را نیازمند بررسی و تعمیر تخصصی می کنند.

 

خدمات تعمیر پلی استیشن 3

اقداماتی مثل تعمیر دسته ها، تعویض شوک دسته، تعمیر و تعویض برد، تعویض مدارهای آسیب دیده دسته و کنسول، تعویض خازن های معیوب، تعمیرات نرم افزاری، تعمیر چراغ زرد ، رفع مشکل آسیب پلی استیشن به تلویزیون، تعویض کابل ها و سیم های آسیب دیده، رفع مشکل داغ شدن کنسول، رفع ارورها و کدهای خطا، ترمیم داغ کردن دستگاه، رفع مشکل روشن یا خاموش نشدن کنسول، ترمیم و تعویض پورت های معیوب، تعمیر چراغ چشمک زن قرمز ps3، تعویض فن و موارد مشابه، عمده خدمات تعمیر PS3 محسوب می شوند. این خدمات دارای ضمانت نامه معتبر نمایندگی پلی استیشن در کرج( دیجی پد ) هستند و می توانید در مدت زمان مشخص شده، آنها را به راحتی پیگیری کنید.

تعمیر ps3 در کرج

رفع ارورهای پلی استیشن 3
رفع ارورهای پلی استیشن 3 هم یکی از مراحل مهم در فرایند تعمیر ps3 محسوب میشود. کدهای خطا به کاربر اعلام می کنند که قطعات داخلی دچار نقص شدند یا یک ایرادی در بخش های مختلف کنسول به وجود آمده است. برای رفع ارورهای پی اس 3 باید کدها و مفهوم انها را به خوبی بشناسید.

مطمئننا این کار از عهده شما خارج است و نیاز به تجربه و مهارت دارد. تیم تعمیرات پلی استیشن 3 در کرج به خوبی میدانند که هر کد خطا به چه دلیلی صادر شده و چه مفهومی دارد. همکاران ما با توجه به مفهوم ارور، مشکل را تشخیص و اقدامات لازم را برای برطرف کردن آن انجام خواهند داد.

تعمیر دسته ps3
یکی از مهم ترین موارد تعمیرات پلی استیشن 3 ، تعمیر دسته های بازی است. شما بدون دسته عملا نمی توانید بازی های مورد نظرتان را اجرا کنید. ترمیم و تعویض قطعاتی مثل ذغال دسته، تاچ پد، آنالوگ دسته، دکمه های R و L و سر آنالوگ اصلی ترین اقداماتی هستند که برای تعمیر دسته ps3 انجام میشود. تیم تعمیرات کنسول بازی اول پیچ های پشت دسته را  باز و بعد، لبه ها را جدا می کنند.

در مرحله بعد، ریبون ( کابل فلت ) جدا می شود و قسمت پشت برد و جای باتری باز می شوند. در گام بعدی تعمیر دسته پلی استیشن 3 سونی ، تکنسین قسمت بالایی برد را باز می کنند و بخش های جانبی را جدا می کند. بعد از تعویض اجزاء آسیب دیده، مجددا تمام بخشهای باز شده، مطابق قبل بسته می شوند.

تعمیر ps2 در کرج

تعمیرات کنسول بازی سونی در کرج
نمایندگی رسمی تعمیرات کنسول بازی در کرج ( دیجی پد )  فعالیت خود را همزمان با ورود این دستگاه‌ها به درون کشور آغاز کرده و همگام با تکنولوژی‌های به‌کار رفته در این صنعت، تجهیزات و ابزار خود را به‌روز رسانی ساخته است. مدیریت این مرکز همواره با برگزاری دوره‌های تخصصی تعمیر برای کارشناسان خویش، درصدد همگام‌سازی مباحث نظری و فنی کارشناسان دیجی پد با تکنولوژی‌های روز دنیا بوده است.

خروجی این دوره‌ها متخصصانی متبحر بوده است که با به‌روزترین متدها و تکنیک‌های تعمیر آشنا گشته‌ و قادر به رفع تمامی عیوب موجود در این دستگاه گشته‌اند. تعمیرات کنسول بازی سونی در این مرکز محدود به مورد خاصی نیست و تمامی اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه را شامل می گردد. (حتی الامکان تلاش می گردد تا اشکالات نرم افزاری دستگاه بصورت رایگان ارائه گردد مگر آنگه اشکال پیش آمده زمان‌بر و نیاز به اقدامات جدی داشته باشد).

تعمیرات کنسول بازی در این مجموعه مشمول گارانتی محدود می باشند و بازه زمانی این گارانتی در حین مراجعه مشخص گشته و به صاحب دستگاه اعلام می گردد. تعمیرات ps3 سونی یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در این مرکز است که در کنار سایر سرویس ها به دارندگان این دستگاه ارائه می گردد.

تعمیر پلی استیشن 3 در کرج

تعمیرات پلی استیشن PS3 در کرج و تعمیرات دسته بازی و تعمیر هارد
خرابی در کنسول های بازی و در کل وسایل الکتریکی معمولا یک مدرک است. اما در برخی از کنسول ها مشکل شایعی وجود دارد که بعد از گذشت چند سال از عمر کنسول این مشکلات ظاهر شد و معمولا بعدا راه حل هایی برای تعمیر و رفع نقاط تعمیرات تخصصی پلی استیشن 3 در کرج ارائه می شود.

 

تعمیرات تخصصی پلی استیشن 3 در کرج

برخی از خدمات تعمیر پلی استیشن PS3 در کرج و تعمیر بازی دسته:
دانگرید انواع مدلهای فت و اسلیم ps3 و نصب بالاترین ورژن کپی خور بر روی آن
تعمیرات دسته
تعمیرات تخصصی دسته بازی دستگاه پلی استیشن 3
تعمیرات هارد پلی استیشن PS3
برطرف کردن اشکلات نرم افزاری و PS3
نصب آپدیت LT3 آخرین آپدیت موجود
نصب ixtreme lt plus 2 برای همه درایوهای xbox slim و phat
تعمیرات سخت افزاری xbox360 slim، ps3 slim، psp go
تعمیرات کینکت در کرج
تعمیرات پلی استیشن بازی ایستگاه 3 در کرج
تعمیر بخش پورت HTMI در پلی استیشن در کرج
تعمیرات شارژ دسته فابریک و جنرال سرویس دسته های بازی در کرج
جایگزینی لنز PS3 پلی استیشن در کرج
تعمیرات تخصصی PS2 در کرج
تعمیر لنز دستگاه های پلی استیشن 3 در کرج

4/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *