تعمیرات دسته xbox one در کرج

تعمیر دسته ایکس باکس در کرج

اگر جزء کاربران ایکس باکس باشید، احتمالی خرابی، از کار افتادن و یا مختل شدن فرایند کاری دسته های آن را تجربه کرده اید. این مساله گیمرها را اذیت می کند و به همین دلیل دنبال برطرف کردن مشکل در اسرع وقت هستند. تعمیر دسته ایکس باکس حساسیت ها و نکات خاص خود را دارد و باید با دقت بالایی انجام شود. معمولا تکنسین ها برای عیب یابی و ترمیم دسته های بازی، آن ها را باز کرده و قطعات داخلی را به دقت مورد بررسی قرار می دهند.

پس از شناسایی بخش های آسیب دیده، آنها را ترمیم یا تعویض می کنند و شما می توانید مجددا با دسته های کنسول تان کار کنید. ما در ادامه مطلب در مورد فرایند تعمیر دسته ایکس باکس صحبت خواهیم کرد. مراحل باز کردن و تعمیر این قطعات مهم را به شما توضیح داده و شما را با جزئیات تعمیری آن آشنا خواهیم کرد. اگر نیاز به دریافت خدمات تخصصی تر برای این منظور داشتید، می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان مجرب نمایندگی تعمیرات کنسول بازی در  دیجی پد  دریافت کنید.

تعمیر دسته ایکس باکس در کرج | سایت دیجی پد

جهت دریافت مشاوره از کارشناسان دیجی پد تماس بگیرید

راه حل مشکل Disconnect شدن دسته ایکس باکس وان

یکی از مشکلات دسته ایکس باکس وان (Xbox One) این است که به راحتی به کنسول وصل می شود اما وسط بازی ارتبات با کنسول قطع می شود. باید ببینید که تنظیمات دسته ایکس باکس وان به صورتی است که اگر 15 دقیقه دسته بی استفاده بماند به حالت عدم اتصال یا disconnect تغییر می یابد. اگر می خواهید اتصال دسته ایکس باکس با کنسول قطع نشود ر 15 دقیقه یکبار حداقل دکمه ای را فشار دهید.
در صورتی که دسته ایکس باکس وان (Xbox One) در فاصله زمانی کمتر از یک دقیقه disconnect می شود. در این حالت موارد زیر را بررسی کنید:

 • از شارژ داشتن و سالم بودن باطری ها مطمئن شوید.
 • دکمه ایکس باکس روی دسته را بزنید و آیکن باطری را ببینید و اگر درصد آن پایین بود از باتری تازی استفاده کنید.
 • اتصال و قطع شدن دسته ایکس باکس وان به صورت مدام و پشت سر هم ممکن است باعث روت شدن شود. دسته های Xbox One بین
 • 5 تا 8 متر برد دارند و اگر در فاصله دورتر هستید به کنسول نزدیک شوید.
 • اگر کنسول ایکس باکس وان شما درون میز یا قفسه ای قرار دارد سعی کنید آن را خارج کنید.

از شارژ داشتن و سالم بودن باطری ها مطمئن شوید.
دکمه ایکس باکس روی دسته را بزنید و آیکن باطری را ببینید و اگر درصد آن پایین بود از باتری تازی استفاده کنید.
اتصال و قطع شدن دسته ایکس باکس وان به صورت مدام و پشت سر هم ممکن است باعث روت شدن شود. دسته های Xbox One بین 5 تا 8 متر برد دارند و اگر در فاصله دورتر هستید به کنسول نزدیک شوید.
اگر کنسول ایکس باکس وان شما درون میز یا قفسه ای قرار دارد سعی کنید آن را خارج کنید.

تعمیر دسته ایکس باکس | سایت دیجی پد

راه حل مشکل چشمک زدن دکمه دسته ایکس باکس وان
اگر دسته ایکس باکس وان خود را روشن کردید و دکمه Xbox شروع به چشمک زدن کرد به این معناست که دسته شما با کنسول همگام نشده است. معمولا این اتفاق زمانی می افتد که دسته خود را به کنسول دیگری وصل کرده باشید.
اگر نتوانستید دسته ایکس باکس وان خود را در حالت بی سیم تنظیم کنید از کابل میکرو یو اس بی استفاده نمایید. در صورتی که باز هم مشکل حل نشد دکمه روی کنسول ایکس باکس خود را 10 ثانیه نگه دارید تا دستگاه ریست شود، سپس مجدد کنسول را روشن کنید.

تعویض آنالوگ دسته ایکس باکس
یکی از بخش های مهمی که در فرایند تعمیر دسته ایکس باکس مورد توجه قرار می گیرد، آنالوگ است. این قطعه معمولا به گونه ای از کار می افتد که امکان ترمیم آن وجود نداشته و حتما باید تعویض گردد. البته تلاش تیم تعمیرات ایکس باکس در نمایندگی تعمیر کنسول بازی بر این است که این قطعه مهم و کاربردی را ترمیم کنند.

اما خاصیت ساختاری آنالوگ به گونه ای است که غیر قابل تعمیر بوده و نیاز به تعویض دارد. در میان مدل های متنوع آنالوگ، نوع طوسی آن از بقیه مناسب تر بوده و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. اگر این بخش از کار افتاده باشد، تیم تعمیرات ایکس باکس آن را با قطعه جدید و اورجینال تعویض می کنند. به این ترتیب شما می توانید مجددا از دسته بازی کنسول تان استفاده کرده و تا مدتها نیاز به خرید دسته جدید نداشته باشید.

خدمات نمایندگی Xbox
نمایندگی مجاز ایکس باکس (دیجی پد)  به صورت کاملا تخصصی به ارائه ی خدمات مفید و مورد نیاز کاربران پرداخته است. کاربران عزیز در صورتی که مشکلات زیر را در دستگاه خود مشاهده کنند، می توانند با مراجعه به تعمیرگاه نمایندگی Xbox، ثبت درخواست در سایت و یا تماس با شماره های مرکز از مهارت تکنسینی خبره برخوردار گردند. در این مرکز تکنسین های کار کشته به تعمیر کنسول بازی، دسته، آداپتور، لنز و … می پردازند. اگر در حین تعمیر متوجه شوند که مشکل دستگاه حاد بوده سریعا اقدام به تعویض آن قطعه با نمونه ای اصل و اورجینال می نمایند.

 • روشن نشدن کنسول بازی، باز نشدن درایو، اجرا نکردن بازی
 • هنگ یا فریز کردن دستگاه، پیدا نکردن دسته
 • نیاز به آپدیت درایو و دستگاه، مشکل جی تک شدن دستگاه
 • رفع مشکل خرابی دسته در نمایندگی Xbox، خرابی آداپتور
 • مشکل در کینکت، ارورهای چراغ قرمز، مشکل در لنز و موتور درایو
  تعمیر دسته ایکس باکس | سایت دیجی پد

خدمات دیجی پد
تعمیرات ایکس باکس یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ایکس باکس است. این خدمات به دلیل تمرکز بر عیوب رایج این دستگاه و شناسایی کارآمدترین روشهای تعمیر در بالاترین سطح کیفی انجام می شود. تعمیرات کنسول بازی مایکروسافت در این مرکز محدود به مورد خاصی نیست. و تمامی اشکالات سخت افزاری این دستگاه را شامل می گردد.

تعمیرات ایکس باکس وان اس در این مجموعه مشمول گارانتی محدود می باشند. و بازه زمانی این گارانتی در حین مراجعه مشخص گشته و به صاحب دستگاه اعلام می گردد.

تعمیرات ایکس باکس در این مرکز به دست تیمی از کارشناسان خبره و با پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. برخی از خدمات ارائه شده در این مرکز عمومی بوده و به سایر دستگاه ها و تجهیزات بازی نیز مرتبط می باشد.

برخی از این خدمات عبارتند از: تعمیر پلی استیشن و ایکس باکس، تعمیر کنسول بازی. تعمیر برد اصلی ایکس باکس و پلی استیشن، تعویض درایو و لنز، تعمیر آداپتور xBox و   PS4  ،  PS5   . تعمیر کنترلر کنسول، تعمیر کینکت و رفع اشکالات هنگ دستگاه. رفع اشکال سه چراغه شدن پلی استیشن، تعمیر لنز ایکس باکس و عیوب داغ کردن کنسول و …. .

 

تعمیرات دسته xbox one

 

تعمیرگاه پلی استیشن و ایکس باکس کامتک، توانایی تعمیر کنسول بازی را دارد. تعمیر برد اصلی ایکس باکس و پلی استیشن، تعویض درایو و لنز، تعمیر آداپتور xBox و PS4، کنترلر کنسول، تعمیر کینکت و رفع اشکلات دستگاه هنگ در تعمیر و نگهداری پلی استیشن و ایکس باکس کامتک انجام می شود. رفع اشکال سه چراغه شدن پلی استیشن، تعمیر لنز ایکس باکس و آسیب دیدن کنسول از مشکالت مشتریان تماس با مرکز تعمیرات کنسول. تعمیر کنسول بازی با گارانتی یک ماه است.

تعمیرات دسته بازی، آپدیت ایکس باکس، آپدیت پلی استیشن 3، تعمیر xbox one، برطرف کردن مشکلات نرم افزاری، تعمیر کینکت، تعمیر هارد پلی استیشن، ارتقاء هارد پلی استیشن، جی تگ کردن دستگاه، مربوط به نصب بازی و تعمیرات پلی استیشن 4 از جمله موارد درخواست مشتریان در تعمیرگاه کنسول بازی است.

 

عیببابی بخش تأدیه کنسول بازی
تعمیرات ایکس باکس xbox one در کرج
تعمیرات پلی استیشن 3 در کرج
ریبال کردن چیپ گرافیک، تعمیر بخش رم و چیپ اصلی کنسول در کرج
فروش لنز پلی استیشن و فروش لنز ایکس باکس xbox one در کرج
تعمیرات کینکت و فروش اصلی آداپتور در کرج
تعمیر دسته جوی استیک و تعمیر كنترل كنسول در کرج
تعمیر خط مشی هنگ کردن و داغ کردن کنسول بازی در کرج
تعمیر قسمت پورت HDMI در پلی استیشن در کرج

دانگرید انواع مدلهای فت و اسلیم ps3 و نصب بالاترین نسخه کپی بر روی آن، جی تگ تمام مدلهای xbox one  فت و اسلیم و نصب تمام نرم افزارهای جی تگ برای اجرای بازی از روی هارد از جمله مواردی است که توسط ما برطرف می شود. همچنین تعمیرات دسته جوی استیک xbox one ، بازی تعمیرات بازی پلی استیشن 3، تعمیرات هارد پلی استیشن PS3، برطرف کردن مشکلات نرم افزاری ایکس باکس و PS3 بطور تخصصی انجام می شود. فروش لنز پلی استیشن و فروش لنز ایکس باکس و فروش هارد پلی استیشن نیز از خدمات ما به همکاران است.

5/5 - (2 امتیاز)

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: digiped

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • برای ارتباط با واحد تعمیرات با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید
  09024828152 - 02636606671 - 09121710932