تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در استان البرز

لنز پلی استیشن 2 در استان البرز

تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در استان البرز

تعمیر PlayStation 2

خرابی در کنسول های بازی و در کل وسایل الکتریکی معمولا یک امر بدیهی است . اما در بعضی از کنسول ها مشکل شایعی وجود دارد که بعد از گذشت چند سال از عمر کنسول این مشکل ها پدیدار شده و معمولا مدتی بعد راه حل هایی برای تعمیر و رفع اشکال ارائه می شود

هنگامی که پلی استیشن 2 توسط سونی در سال 2000 منتشر شد ، با فروش 155 میلیون دستگاه ، به پرفروش ترین بازی ویدیویی در جهان تبدیل شد.  این کنسول یک تغییر واضح در بازار بازی های ویدیویی را نشان داد. دنباله پلی استیشن 1994 دارای چندین ویژگی بود که باعث محبوبیت آن شد ، از جمله DVD-player و تعداد زیادی بازی. در سال 2004 نسخه باریکی از پلی استیشن 2 منتشر شد و باعث شد تا ما از “قدیمی” PS2 به عنوان “چاق” یاد کنیم. با گذشت زمان ، این مدل ها به عنوان بسیاری از بازی های ویدیویی دیگر ، از نظر سخت افزاری با مشکل روبرو می شوند. کنسول های بر دیسک ممکن است به معنای بازی های ارزان تری باشد ، اما طول عمر سخت افزار و نرم افزار نسبت به سیستم های مبتنی بر کارتریج کوتاه است: لیزرها و موتورها پاره می شوند. اگر در Playstation 2 با “خطای خواندن دیسک” دارید ، این راهنما برای شما مناسب است. PS2 شما ممکن است در خواندن دی وی دی ، سی دی مشکلی داشته باشد .

تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در استان البرز اگر به خدمات حرفه ای تعمیر PlayStation 2 نیاز دارید ، به متخصصین  دیجی پد  بسپارید! وقتی PlayStation 2 خود را به دیجی پد ببرید ، مطمئن باشید که ما قطعات ، ابزارها و تجربیات لازم برای انجام کار را به سرعت و بدون دردسر در اختیار داریم. شما همچنین می توانید PlayStation 2 خود را به دیجی پد بفروشید یا آن را با یکی از بسیاری از دستگاه های برتر ممتاز موجود در فروشگاه های ما معامله کنید.

تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در استان البرز
لنز پلی استیشن 2 در استان البرز

آیا PlayStation 2 شما قادر به خواندن دیسک ها نیست ، روشن نمی شود و یا در بیرون زدن درب دیسک مشکلی دارید؟ ما می توانیم کمک کنیم! در دیجی پد ، ما سالها تجربه عیب یابی و رفع انواع مشکلات PlayStation  در کرج و همچنین مشکلات مربوط به سایر سیستم ها و دستگاه های بازی را داریم. در زیر درباره خدمات تعمیر PlayStation 2 بیشتر بدانید.

ین نوع خدمات بنام خدمات لنز سطحی و مبتدی به دوستان عزیز است که بسیار ساده است،تعمیرات لنز پلی استیشن 2 دراستان البرز چون در ارتقاء پیشرفته آموزش لنز علاوه بر تمیز کردن اپتیک لنز ما در داخل اپتیک (لنزهای لنز بازتابی) و تمام گیت ها و اجزای لنز برد را مرحله به مرحله تمیز مایم و در نهایت پتانسیومترهای اشکی اپیکتیک نیز به نیاز تغییر خواهیم داد.
ولیکن این مطالب را به عنوان مبتدی و برای کسانی که دانش فنی به نسبت کمتر ارائه می شود.

 

تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در استان البرز چه زمانی لنز را سرویس می کند:

1- زمانیکه دیسک های بازی ما را به مرحله اجرای نرفته به صفحه BROEWSER رفته

2-زمانی که دیسکت بازی اجرا نشود و صفحه FORMAT DISK بر روی صفحه نمایش ظاهر بشود

3-زمانی که پیام را خوانده اید ERROR روی صفحه نمایش ظاهر بشود

4-زمانی که بازی در مرحله خاصی گیر می کند

5-زمانی که برخی از دیسککت های سالم بازی دیگر اجرا نمی شوند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • برای ارتباط با واحد تعمیرات با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید
    09024828152 - 02636606671 - 09121710932