تعمیر xbox one در کرج تعمیر پلی استیشن 3 در شهر کرج تعمیر ترمیم درایو دستگاه PS4 سونی در کرج تعمیر دسته پلی استیشن 4 در کرج تعمیر لنز xbox در کرج تعمیر و تعویض لنز PS4 pro سونی در کرج تعمیرات Play Station 4 تعمیرات ps4 در کرج تعمیرات xbox تعمیرات xbox در کرج تعمیرات xobox one تعمیرات انواع پلی استیشن تعمیرات پلی استیشن تعمیرات پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات تخصصی پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات تخصصی و حرفه ای Play Station4 pro در کرج تعمیرات دسته xbox در کرج تعمیرات سخت افزاری ps2 در کرج تعمیرات سخت افزاری پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در استان البرز تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در کرج تعمیرات لنز پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات نرم افزاری پلی استیشن 3 در کرج نمایندگی Playstation نمایندگی Playstation 4 نمایندگی ps4 نمایندگی xbox نمایندگی xbox 360 نمایندگی پلی استیشن نمایندگی رسمی پلی استیشن در کرج

تعمیرات لنز ps4 در عظیمیه کرج

تعمیرات لنز ps4 در عظیمیه کرج

تعمیرات تخصصی

ما در نمایندگی کنسول های PS4  در استان البرز تمامی تعمیرات مربوط به این کنسول را انجام داده و یکی از آن ها تعمیر لنز کنسول PS4 می باشد.

ما در کنار تیم متخصص خود می توانیم با بهترین کیفیت ممکن لنز کنسول شمارا تعمیر یا تعویض کنیم.

نسل بعدی PlayStation 4 سونی با کنترلر جدید DualShock، DualShock 4 عرضه خواهد شد.

سونی در یک رویداد در شهر نیویورک امروز اعلام کرد کنترلر دارای صفحه لمسی، دکمه اشتراک گذاری و نوار نور است.

بازیکنان می توانند از دکمه اشتراک گذاری برای انتخاب یک کلیپ از چند دقیقه گذشته از گیم پلی استفاده کنند، آن را برچسب گذاری کرده و به بازی در حالی که کلیپ به وب در پسزمینه آپلود می شود، استفاده کنید.تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج این قابلیت با فیسبوک ادغام خواهد شد. دکمه اشتراک گذاری نیز اجازه می دهد که پخش جریان بازی در زمان واقعی به خدمات مانند Ustream.

پلیاستیشن 4 دارای یک دوربین دوربین مداربسته است، PlayStation Eye جدید، که می تواند عمق را در مقابل آن حس کند و جهت کنترل را حس کند.تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج دکمه قدرت کنسول می تواند برای قرار دادن سیستم در وضعیت خواب و با فشار دادن یک دکمه دیگر، آن را بلافاصله بوت فوری و بازی می تواند از “نقطه دقیق شما را ترک کرد،” گفت: مارک Cerny، سرب طراح سخت افزار بر روی PS4، در جلسه مطبوعاتی.

تصاویر نمونه اولیه از کنترلر جدید قبل از این رویداد منتشر شده است، نشان دهنده طراحی مجدد قابل توجهی از DualShock است که در سه نسل قبلی PlayStation تکامل یافته است.

خدمات مجموعه دیجی پد

علاوه بر تعمیرات لنز PS4 ، تمامی تعیمرات مربوط به دسته و کنسول های بازی از جمله پلی استیشن و XBOX  در مجموعه دیجی پد انجام می شود ، اگر کنسول بازی شما مشکلی دارد و دلیل آن را نمی دانید به راحتی میتوانید آن را در اختیار مجموعه ما قرار دهید تا تکنسین های با تجربه و متخصص ما ابتدا آن را عیب یابی کنند و سپس وارد مرحله تعیمرات شوند ، یکی از موارد بسیار مهم در مجموعه ما استفاده از قطعات اصلی و با گارانتی می باشد که بسیار در اطمینان خاطر شما در زمینه تعمیر موثر بوده و خیال شما را از یک تعمیر مطمعن آسوده میکند.

 

تعمیرات لنز ps4 در عظیمیه کرج

به روز رسانی: سونی جزئیات بیشتر را در یک انتشار مطبوعات اعلام کرد DualShock 4.

بلندگو و هدفون هدفون استریو به کنترلر ساخته شده است.تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج هدست mono با PS4 همراه خواهد بود؛ بازیکنان می توانند آن را به کنترل کننده برای چت صوتی وصل کنند و جلوه های صوتی را از طریق کنترل کننده به صدا درآورند.

DualShock 4 سنسور Sixaxis که در کنسول پلی استیشن 3 وجود دارد، حفظ می کند، هرچند سونی می گوید این سنسور جدید است و بسیار حساس است. نوار نور شامل سه LED است که می توانند در رنگ های مختلف روشن شوند تا اطلاعات مفیدی را برای بازیکنان فراهم کنند.تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج به عنوان مثال، نوار به همان رنگی به عنوان نماد بازیکن روشن می شود تا به آنها اطلاع دهد که شخصیت روی صفحه نمایش آنها کنترل دارند. همچنین می تواند رنگ ها را تغییر دهد تا بازیکنان را به این نتیجه برساند که سلامت آنها کم است.

سونی دکمه های شروع و انتخاب سنتی را به یک دکمه “گزینه” متصل کرده است. این شرکت همچنین می گوید که با توسعه دهندگان کار کرده است تا با استفاده از آنتیویروسها و پیکربندیها، سطح چوب هموار است، مانند کنترلر ایکس باکس 360. صفحه لمسی یک پانل خازنی است که از دو نقطه ورودی همزمان پشتیبانی می کند و کنترل کننده از بلوتوث 2.1 برای ارتباطات بی سیم استفاده می کند.

بر خلاف کنترلرهای Sixaxis و DualShock 3 PS3، DualShock 4 را می توان از طریق PS4 حتی زمانی که کنسول در حالت آماده به کار است، شارژ کند.تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج سونی میگوید شارژرهای میکروفون USB میتوانند برای شارژ PS4 استفاده شوند. باتری خود منبع تغذیه یونی لیتیوم غیر قابل جابجایی است.

تعمیرات لنز ps4 در عظیمیه کرج

طرح فعلی که سونی می گوید پیش بینی شده است، با وزن 210 گرم و اندازه 162 × 52 × 98 میلی متر است.

برخی از خدمات ما در تعمیرات تخصصی پلی استیشن Playstation Slim | PlayStation Pro | Playstatin 4 | Playstatin 3 | پلی استیشن 2 |
برطرف کردن مشکل تغذیه و روشن شدن انواع کنسول بازی تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج
برطرف کردن مشکل اجرا نکردن بازی یا خواندن دیسک توسط کنسول تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج
سرویس تمام کنسول های بازی و رفع ایراد داغ کردن بیش از حد آنها تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج
تعمیر و تعویض چیپ و سایر قطعات کنسول ها به صورت کاملا اتوماتیک با دستگاه BGA تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج
رفع مشکلات روشن روشن شدن پلی استیشن تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج
رفع مشکلات هنگ (Hang) و فریز (frieze) تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج
تعمیر چیپ جنوبی (BRIDGE SOUTH)
تعمیر و تعویض چیپ گرافیک (GPU) به منظور رفع ایراد نداشتن تصویر، هنگ در بازی و خرابی تصویر تعمیرات لنز ps4 کرج
تعمیر تخصصی بخش سی پی یو (CPU) و رم (RAM) کنسول و تعویض آن در صورت نیاز تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج
تعمیر انواع مادربرد پلی استیشن (Playstation Mainboard) تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج
تعمیر انواع آداپتور پلیاستیشن (PlayStation Adapter) تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج
تعمیر انواع موو پلی استیشن (PlayStation Move Controller) تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج
تعمیر انواع دوربین پلی استیشن (پلی استیشن دوربین) تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج
دانگرید پلی استیشن 3 همه مدل ها و نصب اخرین ورژن کپی خور  تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج
تعمیر انواع پلی استیشن تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج
تعمیر هارد پلی استیشن و ارتقا هارد پلی استیشن تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج
تعمیر پورت HTMI پلی استیشن، تعمیر پورت USB تعمیرات لنز ps4 در عظیمه کرج
رفع مشکل چراغ هویج فریزر و خاموش شدن ناگهانی پلی استیشن
رفع مشکل چراغ زرد در بازی پلی استیشن به روش ریبال و در صورت نیاز، تعویض چیپ
رفع مشکل دور پخش کننده بالای فن
رفع مشکل کانکتکردن دسته بازی پلی استیشن
کپی خور کردن پلی استیشن

تعمیر برد اصلی، تعمیر پورت HDMI، تعویض درایو، تعویض لنز، تعمیرات آداپتور
تعمیر دوربین کنسول و تعمیرات کینکت
تعویض چیپ گرافیک و تعمیر رم دستگاه

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *