تعمیر xbox one در کرج تعمیر پلی استیشن 3 در شهر کرج تعمیر ترمیم درایو دستگاه PS4 سونی در کرج تعمیر دسته پلی استیشن 4 در کرج تعمیر لنز xbox در کرج تعمیر و تعویض لنز PS4 pro سونی در کرج تعمیرات Play Station 4 تعمیرات ps4 در کرج تعمیرات xbox تعمیرات xbox در کرج تعمیرات xobox one تعمیرات انواع پلی استیشن تعمیرات پلی استیشن تعمیرات پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات تخصصی پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات تخصصی و حرفه ای Play Station4 pro در کرج تعمیرات دسته xbox در کرج تعمیرات سخت افزاری ps2 در کرج تعمیرات سخت افزاری پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در استان البرز تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در کرج تعمیرات لنز پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات نرم افزاری پلی استیشن 3 در کرج دسته‌بندی نشده نمایندگی Playstation نمایندگی Playstation 4 نمایندگی ps4 نمایندگی xbox نمایندگی xbox 360 نمایندگی پلی استیشن نمایندگی رسمی پلی استیشن در کرج

تعمیرات لنز ps4 در هشتگرد کرج

تعمیرات لنز ps4 در هشتگرد کرج

تعمیرات تخصصی

ما در نمایندگی کنسول های PS4  در شهر هشتگرد تمامی تعمیرات مربوط به این کنسول را انجام داده و یکی از آن ها تعمیر لنز کنسول PS4 می باشد.

ما در کنار تیم متخصص خود می توانیم با بهترین کیفیت ممکن لنز کنسول شمارا تعمیر یا تعویض کنیم.

تعمیرات لنز ps4 در هشتگرد کرج

پلی استیشن 4 این فصل تعطیلات را برای 399 دلار در آمریکای شمالی منتشر خواهد کرد، و Sony Computer Entertainment جزئیات محتویات سختافزار و جعبه را در یک خبر مطبوعاتی این شبح بررسی می کند.

تمام کنسول های PS4 دارای یک هارد درایو 500 گیگابایت هستند، همانند Xbox One. سونی برخی از ویژگی های سخت افزاری دستگاه را اعلام کرد که کنسول را در ماه فوریه اعلام کرد و امروز بعد از معرفی طراحی کنسول جزئیات بیشتری به دست آورد.

بر طبق گفته های سونی، معماری داخلی کنسول به گونه ای طراحی شده است که «بدن را باریک و سبک می کند». همانطور که در عکس های محصول زیر مشاهده می کنید، کنسول به نظر می رسد به چهار بلوک تقسیم شده است، و اسلات دیسک، دکمه های قدرت، نشانگر قدرت و خروجی بین چهار بخش نشسته است. هنگامی که کنسول روشن است، چراغ نشانگر آبی روشن می شود نام رسمی سونی برای رنگ کنسول “جت سیاه” است.

خدمات مجموعه دیجی پد

علاوه بر تعمیرات دسته PS4 ، تمامی تعیمرات مربوط به دسته و کنسول های بازی از جمله پلی استیشن و XBOX  در مجموعه دیجی پد انجام می شود ، اگر کنسول بازی شما مشکلی دارد و دلیل آن را نمی دانید به راحتی میتوانید آن را در اختیار مجموعه ما قرار دهید تا تکنسین های با تجربه و متخصص ما ابتدا آن را عیب یابی کنند و سپس وارد مرحله تعیمرات شوند ، یکی از موارد بسیار مهم در مجموعه ما استفاده از قطعات اصلی و با گارانتی می باشد که بسیار در اطمینان خاطر شما در زمینه تعمیر موثر بوده و خیال شما را از یک تعمیر مطمعن آسوده میکند.

خدمات مجموعه دیجی پد

علاوه بر تعمیرات لنز PS4 ، تمامی تعیمرات مربوط به دسته و کنسول های بازی از جمله پلی استیشن و XBOX  در مجموعه دیجی پد انجام می شود ، اگر کنسول بازی شما مشکلی دارد و دلیل آن را نمی دانید به راحتی میتوانید آن را در اختیار مجموعه ما قرار دهید تا تکنسین های با تجربه و متخصص ما ابتدا آن را عیب یابی کنند و سپس وارد مرحله تعیمرات شوند ، یکی از موارد بسیار مهم در مجموعه ما استفاده از قطعات اصلی و با گارانتی می باشد که بسیار در اطمینان خاطر شما در زمینه تعمیر موثر بوده و خیال شما را از یک تعمیر مطمعن آسوده میکند.

 

 

PS4 شامل دو پورت USB 3.0 در مقابل کنسول است. وزن آن 2.8 کیلوگرم (6.17 پوند) است و ابعاد آن 275 میلیمتر و 53 میلیمتر و 305 میلیمتر طول دارد (10.83 اینچ با 2.08 اینچ با 12 اینچ). پورت های موجود در پشت، قدرت، خروجی HDMI، خروجی صوتی نوری، AUX (برای PlayStation Eye) و اترنت مانند Xbox One، PS4 از خروجی های ویدئویی غیر از HDMI پشتیبانی نمی کند (مانند ویدئو کامپوننت).

جعبه همراه با یک کنسول، یک کنترلر DualShock 4، یک هدست مونو در فرم earbud، یک کابل برق، کابل USB و یک کابل HDMI می آید. با توجه به لیست مطبوعاتی محتویات جعبه PS4، دوربین پلی استیشن چشم در جعبه گنجانده نشده است؛ به طور جداگانه برای 59 دلار در آمریکای شمالی به فروش می رسد (44 پوند در U.K. و 49 یورو در اروپا)، و کنترلرهای DualShock 4 نیز هزینه 59 دلار برای هر یک (54 پوند در U.K. و 59 یورو در اروپا).

تعمیرات لنز ps4 در هشتگرد کرج

وقتی دسته پلی استیشن 4 شما وصل نمی شود چه باید کرد؟

  • ابتدا سعی کنید دسته پلی استیشن 4 خود را با استفاده از کابل USB به PS4 متصل کنید.
  • دکمه دسته پلی استیشن 4 را در مرکز کنترلر خود فشار داده و نگه دارید. این باعث می شود که کنترلر دوباره همگام شود.
  • اگر دسته پلی استیشن 4 شما هنوز به PS4 شما وصل نمی شود، در عوض این مراحل را امتحان کنید.

 

  • یک سنجاق، گیره کاغذ، یا نوع دیگری از دستگاه نازک کوبنده را برای گیر کردن در آنجا تهیه کنید.
  • دکمه داخل را برای چند ثانیه فشار دهید و سپس رها کنید.
  • دسته پلی استیشن 4 خود را به کابل USB که به پلی استیشن متصل است وصل کنید.
  • دکمه PlayStation را در مرکز دسته خود فشار داده و نگه دارید. این باعث تلاش دیگری برای همگام سازی مجدد می شود.

گاهی اوقات، در طول فرآیند عیب یابی دسته پلی استیشن 4 ، فقط با کنسول همگام نمی شود. شایان ذکر است که PS4 از یک اتصال بلوتوث استاندارد استفاده می کند، بنابراین اگر از دسته پلی استیشن 4 خود با چندین دستگاه – مانند رایانه شخصی، تلفن هوشمند یا تبلت خود استفاده می کنید، باید مطمئن شوید که در حین تلاش برای اتصال آن به PS4 به هیچ چیز دیگری متصل نیست.

اگر هنوز در ارتباط با اتصال دسته پلی استیشن 4 به PS4 خود با مشکل مواجه هستید، ممکن است به کابل USB که استفاده می کنید نیز برگردد. من کابل هایی داشتم که گوشی من را کاملاً شارژ می کردند، اما کنترلر من را به پلی استیشن وصل نمی کردند. این بیشتر به دلیل فرورفتگی های ظریف و کوچک است که دسته پلی استیشن 4 به آن حساس است که سایر اشکال فناوری حساس نیستند. بنابراین من یک کابل مخصوص شارژ دسته پلی استیشن 4 خود را خریداری کردم و برای جلوگیری از آسیب تصادفی از آن برای هیچ چیز دیگری استفاده نکنید. حتی در آن زمان، حداقل سالی یک بار کابل را تعویض می کنم.

تعمیرات لنز ps4 در هشتگرد کرج

همانطور که برای پلی استیشن 4 چشم، خوب، این تغییر بسیار چشمگیر در مقایسه با سلف است. البته، چشم جدید با نوار شکل، با کنترل حرکت Motion Play (و DualShock 4) کار می کند و بر روی کاغذ به عنوان یک متقاعد کننده تر نسبت به نسخه آینده کینکت مایکروسافت نگاه می کند. چرا؟ خوب، چشم دوربین های دوگانه را می دهد که می تواند به صورت جداگانه فیلم RAW / YUV 1280×800 پیکسل را در فریم 30 فریم بر ثانیه (و 640×480 در 120 فریم در ثانیه یا 320×192 در 240 فریم در ثانیه) ضبط کند – این رقم در مقایسه با چشم یک لنز موجود و قابلیت ضبط ویدیو 640×480 قدیمی .

کسانی که چشم دو لنز می توانند زاویه دید 85 درجه ای را مشاهده کنند (از 75 درجه قبل از میلاد)، و باید در مورد عمق و مکان چندین بازیکن در یک اتاق نشیمن، موضوع کمی داشته باشد. برای ضبط صدا، چشم می تواند به دلیل چهار میکروفون های یکپارچه، یک معامله بزرگ را بشنود، که می تواند دستورات صوتی را از گذشته فراموش کند. گیمرها همچنین می توانند با نرم افزار تشخیص چهره چشم PS4 وارد شوید.

سونی در دسترس بودن یا قیمت برای هر دو گوشی در PS4 اعلام نکرده است، اما به CNET متصل باشید و ما به عنوان چیزهایی که در حال گسترش است پوشش می دهیم.

تعمیرات دسته جوی استیک ایکس باکس 360در نمایندگی پلی استیشن 4 در تعمیرات لنز ps4 در هشتگرد کرج
تعمیرات تخصصی دسته بازی دستگاه پلی استیشن 3 در نمایندگی پلی استیشن 4 در تعمیرات لنز ps4 در هشتگرد کرج
تعمیرات هارد پلی استیشن PS3 نمایندگی ps4 در نمایندگی پلی استیشن 4 درتعمیرات لنز ps4 در هشتگرد کرج
برطرف کردن اشکلات نرم افزاری ایکس باکس و PS3 در نمایندگی پلی استیشن 4 درتعمیرات لنز ps4 در هشتگرد کرج
نصب آپدیت LT3 آخرین آپدیت موجود در نمایندگی پلی استیشن 4 درتعمیرات لنز ps4 در هشتگرد کرج
نصب ixtreme lt plus 2 برای همه درایوهای xbox slim و phat در نمایندگی پلی استیشن 4 درتعمیرات لنز ps4 در هشتگرد کرج
تعمیرات سخت افزاری xbox360 slim، ps3 slim، psp go در نمایندگی پلی استیشن 4 درتعمیرات لنز ps4 در هشتگرد کرج
تعمیرات تخصصی کینکت در نمایندگی پلی استیشن 4 درتعمیرات لنز ps4 در هشتگرد کرج
تعمیرات بورد ایکس باکس XBOX 360 در نمایندگی پلی استیشن 4 درتعمیرات لنز ps4 در هشتگرد کرج
تعمیرات حرفه ای پلی استیشن بازی ایستگاه 3 در نمایندگی پلی استیشن 4 در تعمیرات لنز ps4 در هشتگرد کرج
تعمیر بخش پورت HTMI در پلی استیشن در نمایندگی پلی استیشن 4 در تعمیرات لنز ps4 در هشتگرد کرج
تعمیرات شارژ دسته فابریک و جنرال سرویس دسته های بازی
جایگزینی لنز PS3 پلی استیشن نمایندگی پلی استیشن 4 درتعمیرات لنز ps4 در هشتگرد کرج
تعمیرات تخصصی PS2
تعمیر لنز دستگاه های ایکس باکس Xbox 360  تعمیرات لنز ps4 در هشتگرد کرج

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *