تعمیرات لنز PS4 در گوهردشت کرج
ps4 ps5 تعمیر ps4 تعمیر ps5 تعمیر xbox one S در کرج تعمیر xbox one در کرج تعمیر ایکس باکس وان اس در کرج تعمیر پلی استیشن 3 در شهر کرج تعمیر ترمیم درایو دستگاه PS4 سونی در کرج تعمیر دسته پلی استیشن 4 در کرج تعمیر لنز xbox در کرج تعمیر و تعویض لنز PS4 pro سونی در کرج

تعمیرات لنز PS4 در گوهردشت کرج

تعمیرات لنز PS4 در گوهردشت کرج

معرفی کنسول PS4

پلی استیشن 4 در سال 2013 توسط شرکت sony عرضه شد. این کنسول به عنوان جانشین پلی استیشن 3 که پروژه چندان موفق نبود وارد بازار کنسول های بازی شد. این کنسول به همراه رقیب خود xbox one جزو نسل هفتم کنسو های بازی معرفی شدند.

AMD اعلام کرد که این “قدرتمندترین” APU است که تا به امروز توسعه داده است. پلی استیشن 4 تاکید بیشتری بر تعامل اجتماعی و ادغام با سایر دستگاه ها و خدمات دارد، از جمله توانایی بازی کردن بازی های خارج از کنسول در پلی استیشن ویتا و سایر دستگاه های پشتیبانی شده (“بازی از راه دور”)، امکان پخش جریانی بازی به صورت آنلاین یا برای دوستان. ، با کنترل گیم پلی از راه دور (“Share Play”).

تعمیرات لنز PS4 در گوهردشت کرج

تعمیرات لنز ps4 کرج

مرکز رسمی تعمیرات لنز ps4 کرج با بیش از 10 سال خدمات در زمینه تعمیرات انواع کنسول های بازی و همچنین آموزشی فعالیت میکند.

تعمیرات سخت افزاری شامل تعمیر انواع لنز کنسول های بازی میباشد، لنزهای مربوط به انواع کنسول های سونی و ماکروسافت که در بازار وجود دارد از چندین لایه مختلف تشکیل شده است که هر لایه عملکرد خاص و ارتباط با لایه های مختلف را دارا میباشد.

بنابراین تعمیر این لنزها نیاز به تکنولوژی خاصی دارد که تعمیرات لنز ps4 کرج دیجی پد مفتخر به توانایی تعمیر و تعویضانواع لنزهای خاص می باشد.

تعمیرات لنز PS4 در گوهردشت کرج

لنز PS4

خراب شدن لنز ps4، به معنی عدم کارائی کنسول بازی به معنی تعطیل شدن یک بخش و اتلاف زمان برای کاربر خواهد بود. در صورت نداشتن یک پشتیبان حرفه ای در این زمینه زمان بسیار زیادی از کاربر تلف شده. اما دیجی پد به شما کاربران عزیز این اطمینان را می دهد که در کمترین زمان و با کمترین هزینه لنز کنسول بازی شما را تعویض و دستگاهی سالم به شما تحویل میدهد.

یکی از دلایل خرابی لنز کنسول های بازی علل خصوص PS4 استفاده نادرست از آن می باشد ، استفاده نادرست به معنی قرار دادن دیسک های غیر اورجینال و یا استفاده از دیسک های معیوب می باشد که دارای خط و خش بسیار بوده که در طولانی مدت لنز کنسول شما را خراب می کنند و شما را مجبور به صرف هزینه میکند ، یکی دیگر از دلایل خرابی لنز کنسول شما عدم سرویس آن می باشد ، گرد وغبار بسیار میتواند در عملکرد صحیح لنز شما موثر باشد .

به طور مثال شما چندید سال است که کنسول PS4 خود را دارید اما اصلا آن را برای سرویس های دوره ای پیش متخصصین نبرده اید این میتواند چندیدن آسیب به کنسول شما برساند ، میتواند لنز شما را خراب کند و یا حتی به فن CPU شما آسیب برساند و در عملکرد درست آن اختلال ایجاد کند که همین امر باعث خرابی CPU کنسول شما می شود.

چرا تعمیر ps4 در دیجی پد؟

 تعمیر ps4 در دیجی پد، شامل مجموعه ای از سرویس های تخصصی در جهت رفع مشکلات عملکردی این دستگاه است. تعمیر ps4 نیاز به مهارت و دانش فنی نرم افزاری و سخت افزاری دارد. , و ما برای تعمیر این محصول از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته استفاده می کنیم،تا شاهد نتیجه بهتری خواهیم بود. خدمات ما مربوط به تشخیص مشکل و رفع انها هست، تیم تعمیر دیجی پد پس از بررسی و عیب یابی دقیق دستگاه، اقدامات لازم برای رفع مشکلات آن را انجام می دهند. تعمیر دسته، تعویض بردها، تعمیر و تعویض لنز، تعمیر و تعویض پورت های ورودی و خروجی و مواردی از این دست، عمده اقداماتی هستند که در جهت رفع مشکلات و تعمیر ps4 در کرج انجام می گردد.

تعمیرات لنز PS4 در گوهردشت کرج

چه راهی برای خرابی کمتر لنز PS4 وجود دارد؟

شما میتوانید به جای تعمیر چند باره لنز کنسول PS4 خود که بازی ها را به درستی اجرا نمی کنند ، بازی ها را به صورت اکانتی نصب کنید. در ادامه به صورت کامل درباره مزایای این نوع بازی صحبت میکنیم.

انواع بازی های نصبی PS4  و شرایط آن

برای بازی کردن با PS4 شرایطی زیادی وجود دارد و بسته به نوع بازی شما گزینه های متفاوتی برای شما وجود دارد ، به عنوان مثال اگر شما فقط به صورت آفلاین بازی میکنید بهترین گزینه برای شما بازی های کپی خور می باشد اما این گزینه هم شرایط  خاص خود را دارد. در ادامه مطلب کامل به این موضوع میپردازیم.

دیسک بازی

معروف ترین روش بازی در اکثر کنسول ها ، بازی با دیسک می باشد که در بعضی از کنسول ها به صرفه می باشد ، اما این گزینه در PS4 زیاد به صرفه شما نمی باشد زیرا گزینه های بهتری برای بازی کردن وجود دارد.

در ضمن دردسر نگه داری از دیسک های بازی مورد نظر و فروش آن بعد از اتمام بازی ، بسیار شرایط را پیچیده تر می کند ، در بعضی از موارد شما دیسک بازی مورد نظر به راحتی پیدا نخواهید کرد و همه این ها دلایلی برای به صرفه نبودن خرید دیسک می باشد.

اکانت های قانونی

شما میتوانید بازی های PS4 را به صورتی مجازی در اختیار داشته باشید ، یعنی شما همان بازی را با همان ویژگی ها دارید ، اما به صورت غیر فیزیکی و اکانتی .

این بازی ها از نظر دسترسی به گزینه های بازی هیچ تفاوتی با دیسک های بازی ندارند اما از نظر قیمتی در این شرایط ، مقداری قیمت بالاتری دارند نسبت دیسک های بازی.

اکانت های هکی

این اکانت ها به صورت هکی بوده و تقریبا شبیه به اکانت هاید قانونی می باشند ، بازی های هکی دارای سه ظرفیت می باشند که هر کدام از این ها شرایط خاص خود را دارد و شما میتوانید نسبت به استفاده خود ظرفیت مورد نظر خود را خریداری کرده و از بازی با آن لذت ببرید.

در ادامه توضیحات کاملی در باره هر کدام از ظرفیت ها به شما خواهیم داد.

نکته: این نکته قبال توجه را به هیچ وجه فراموش نکنید که شما نمی توانید اطلاعات شخصی هیچ کدام از اکانت هارا تغییر دهید.

ظرفیت یک ( آفلاین)

اکانت های ظرفیت یک ، به اکانت هایی میگویند که فقط به صورت آفلاین می توان بازی کرد و به هیچ وجه نمیتوان با اتصال به اینترنت بازی ها را اجرا کرد.

این بازی ها کاملا مثل دیسک بازی می باشند و فقط قسمت آنلاین بازی ها قفل می باشد ، زیرا در صورت اتصال اینترنت به کنسول شما تمام بازی های شما قفل خواهند شد.

ظرفیت دو ( آنلاین و آفلاین )

بهترین اکانت برای کسانی که به دو صورت آنلاین و آفلاین بازی میکنند. این اکانت ها هیچ گونه محدودیتی در بازی برای شما نخواهند داشت و همچون اکانت های قانونی و دیسک بازی بوده .

اما یک مشکلی وجود دارد ، همان طور که در بالا گفته شده شما نمی توانید مشخصات این اکانت را ذعوض کنید و به همان طور که از اول بوده باقی خواهد ماند.

ظرفیت سه ( آنلاین)

اگر شما می خواهید فقط به صورت آنلاین بازی کنید بهترین گزینه برای شما اکانت های ظرفیت سه می باشد زیرا فقط در صورت اتصال کنسول به اینترنت ، بازی ها اجرا خواهند شد و در غیر این صورت بازی تمامی بازی های ظرفیت سه شما قفل خواهند شد.

بازی های کپی

شما می توانید بازی ها را به صورت کپی روی کنسول خود نصب کنید و از بازی با آن ها لذت ببرید ، اما این گزینه هم شرایط خود را دارد.

ورژن نرم افزاری کنسول شما باید 9 یا پایین تر باشد تا کنسول PS4 بازی ها را اجرا کند .

شما میتوانید بازی ها را کامل و بدون هیچ مشکلی بازی کنید و اگر کنسول شما به اینترنت متصل باشد هم مشکلی مبنی بر قفل شدن ، بازی های شمارا تهدید نمی کند اما شما نمی توانید به صورت آنلاین بازی کنید و فقط به صورت آفلاین بازی ها اجرا می شود.

تعمیرات لنز PS4 در گوهردشت کرج

مجموعه دیجی پد به عنوان نمایندگی رسمی کنسول های play station ، تمامی خدمات مربوط به این کنسول را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت همراه با گارانتی برای شما همراهان گرامی انجام می دهد.

دیجی پد دارای تیمی ماهر از تکنسین ها در زمینه تعمیرات کنسول ها و کنترلر  ، تکنسین ها در زمینه نصب بازی و مشکلات نرم افزاری می باشد که تمامی آن ها افرادی مجرب و ماهر بوده که دارای تجربه بسیار بالا و دانش فنی می باشند  که این امر بسیار موثر می باشد در پروسه تعمیر ، نصب بازی و… کنسول شما.

خدمات دیجی پد

لطفا به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *