تعمیر xbox one در کرج تعمیر پلی استیشن 3 در شهر کرج تعمیر ترمیم درایو دستگاه PS4 سونی در کرج تعمیرات Play Station 4 تعمیرات ps4 در کرج تعمیرات xbox تعمیرات xbox در کرج تعمیرات xobox one تعمیرات انواع پلی استیشن تعمیرات پلی استیشن تعمیرات پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات تبلت کرج تعمیرات تخصصی پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات تخصصی و حرفه ای Play Station4 pro در کرج تعمیرات دسته xbox در کرج تعمیرات سخت افزاری ps2 در کرج تعمیرات سخت افزاری پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات لپ تاپ کرج تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در استان البرز تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در کرج تعمیرات لنز پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات نرم افزاری پلی استیشن 3 در کرج نمایندگی Playstation نمایندگی Playstation 4 نمایندگی ps4 نمایندگی xbox نمایندگی xbox 360 نمایندگی پلی استیشن نمایندگی رسمی پلی استیشن در کرج

تعمیرات ps2 در کرج

دماتن تعمیرات ps2 در کرج ، از جمله خدمات تخصصی است که نمایندگی رسمی ps2 در کرج ارائه می دهد. برای انجام این کار تکنسین هایی در نظر گرفته شده اند که ضمن تسلط کامل بر قطعات این دستگاه، انواع مشکلات آن را شناخته و قادر به برطرف کردن آنها می باشند. قابلیت های پلی استیشن ۲ به حدی بود که بسیاری از کاربران هنوز هم به این دستگاه علاقه مند بوده و از آن استفاده می کنند. به دلیل نوع کاربری ps2، این دستگاه ممکن است دچار مشکلات متعددی شود.

تعمیرات استیشن 2
مرکز تخصصی تعمیرات پلی 2

نحوه تعمیرات پلی استیشن 2
برای تعمیر پلی استیشن 2، باید اول دستگاه را عیب یابی کرد. تعمیرکار اول با توجه به علائم و نشانه های موجود، منشأ مشکلات کنسول را شناسایی می کند. سپس متناسب با شدت خرابی قطعات، آنها را تعمیر یا تعویض می کند. اگر مشکلات دستگاه ناشی از ایرادهای نرم افزاری باشند، با اصلاح تنظیمات و رفع نواقص نرم افزاری می توان کنسول را ترمیم کرد.

اقداماتی همچون تعمیر و تعویض برد، تعمیر دسته های پلی استیشن، ترمیم دیسک، تعویض کابل های آسیب دیده، تعمیر و تعویض پورت ها، تعمیر چراغ زرد، رفع مشکل روشن نشدن یا خاموش شدن ناگهانی دستگاه و رفع ارورهای پلی استیشن هم سایر اقداماتی هستند که برای تعمیر پلی استیشن 2 انجام می شوند. گاهی هم تنها کابل ها و اتصالات مشکل دارند که در این صورت با تعویض آنها مشکل برطرف می شود.

موارد تعمیر پلی استیشن ۲

رفع ارورهای PS2

یکی از مراحل تعمیر پلی استیشن 2، رفع ارورهای این دستگاه است. گاهی کدهای خطایی روی نمایشگر ظاهر می شوند که کارکرد دستگاه را نیز مختل می سازند. این کدها در واقع اعلام می کنند که مشکلی در یکی از بخش های دستگاه به وجود آمده است. به عنوان مثال، ارور CE-32481-0 نشان دهنده این است که هارد دچار ایراد شده و نیاز به بررسی و ترمیم دارد. آنچه در رفع ارورها و تعمیرات پلی استیشن 2 اهمیت دارد، شناخت کامل هریک از کدها و مفهوم دقیق آنها می باشد. تکنسین های تعمیرات کنسول بازی نمایندگی سونی، به خوبی ارورهای PS را می شناسند و ضمن آشنایی کامل با مفهوم هریک از این کدها، توانایی برطرف کردن آنها را به شکل حرفه ای و تخصصی دارند.

خرابی دسته ها

یکی دیگر از مواردی که در حوزه تعمیرات پلی استیشن ۲ در کرج مورد بررسی قرار می گیرد، خرابی دسته های ps2 می باشد. دسته های این کنسول بازی سونی، در انواع مختلف و با قابلیت های گوناگونی تولید و عرضه شده اند. بدیهی است که قطعات این دسته ها نیز متفاوت بوده و مشکلات مختلفی را نیز می توان برای آنها متصور شد. یکی از خرابی های مشترک دسته های PS2، کار نکردن دکمه ها، شوکر و به طور کلی کار نکردن دسته است.

نکته ای که وجود دارد این است که تعمیر این مشکلات در مدل های مختلف دسته متفاوت بوده و برخی مدل ها اصلا قابل تعمیر نیستند. اما تشخیص قابل تعمیر بودن یا نبوده دسته، تنها از عهده افرادی خارج است که از تجربه و دانش کافی در زمینه تعمیرات پلی استیشن ۲ برخوردار باشند.

داغ کردن دستگاه

یکی دیگر از مشکلات رایجی که بسیاری از کاربران PS2 با آن درگیر هستند، داغ کردن این دستگاه است. علی رغم اینکه بسیاری این مساله را ساده می دانند، باید گفت که داغ کردن در حین کار، در فرایند تعمیرات ps2 از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بالا رفتن حرارت چیپ دستگاه، اصلی ترین دلیل داغ کردن این کنسول است و با توجه به اهمیت چیپ در پردازش فرایندها، باید توجه ویژه ای به این مساله شود.

البته قطعاتی همچون مین برد نیز می تواند در بروز مشکل داغ کردن  پلی استیشن ۲ تاثیر گذار باشد. اگر شاهد داغ کردن کنسول بازی خود در حین کار کردن بودید، لازم است که هرچه سریع تر تعمیرات ps2 را انجام داده و از حادتر شدن مشکل جلوگیری نمایید.

خوانده نشدن دیسک

یکی از مهم ترین و رایج ترین مشکلاتی که کاربران پلی استیشن ۲ با آن مواجه هستند، خوانده نشدن دیسک است. به عنوان یک گیمر، حتما اطلاع دارید که ps2 برای اجرای بازی ها، از دیسکی استفاده می کند که توسط کاربران تهیه می شود. دستگاه دیسک را می خواند و به این ترتیب شما می توانید بازی مورد نظرتان را اجرا نمایید. اما گاهی ممکن است که این کنسول، دیسک را نخوانده و به این ترتیب کاربر دچار مشکل شود. درتعمیرات ps2 به این مساله توجه می شود که این دستگاه، توسط سیستمی به نام اپتیک یا همان لنز، دیسک ها را می خواند.

خرابی اپتیک، مانع از ارسال اطلاعات دیسک به بخش های اجرایی دستگاه شده و به این ترتیب، دیسک خوانده نمی شود. لازم است بدانید که برای تعمیرات ps2 در شرایطی که دیسک را نمی خواند، باید اپتیک را تعویض کرد؛ این قطعه قابل تعمیر نیست. البته تمیز کردن و تعمیر لنز ps2 هم می تواند به عنوان یکی از راه حل های کاربردی درتعمیرات ps2 در نظر گرفته شود.

تعمیر دسته PS2

تعمیر دسته پلی استیشن 2 یک نمونه از خدماتی است که توسط واحد تعمیرات پلی استیشن سونی ( دیجی پد )به همه کاربران این محصول ارائه می شود. دسته پلی استیشن سونی از بخش های سخت افزاری این دستگاه است که ممکن است به دلیل استفاده بیش از حد یا هر علت دیگری، دچار مشکلات سخت افزاری شود. مدارات، باتری، قاب، لاستیک دور قاب و سایر قسمت های دسته این دستگاه در معرض آسیب های گوناگونی قرار دارند.

از آنجا که دسته پلی استیشن سونی در مدل های مختلف این دستگاه ساختاری منحصر دارد، لازم است برای تعمیر دسته پلی استیشن 2 به مدل و ورژن دستگاه توجه کنیم. تعمیرکاران واحد اختصاصی تعمیر ps2 در کرج، به دلیل آنالیز و واکاوی مدل های مختلفی از این دستگاه به خوبی با ساختار آن آشنایی دارند و می توانند بهترین مسیر را برای تعمیر دسته پلی استیشن 2 انتخاب و اجرا کنند. تمام خدمات و سرویس های تعمیراتی همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است.

تعمیرات کنسول بازی سونی

تعمیر ps2 در کرج
تعمیرات ps2

خدماتی که این مرکز انجام میدهند عبارتند از :

 • تعمیر لنز
 • تعمیر یا تعویض فلت
 • تعمیر یا تعویض موتور
 • تعمیر لودینگ
 • تعمیر یا تعویض ای سی کپی
 • تعمیر برد
 • تعمیر  فن
 • تعمیر سی پی یو
 • تعمیر پاور
 • تعمیر پورت DVI
 • تعمیر دسته
 • فلش خور کردن

تعمیرات کنسول بازی ps2 در کرج یکی به دلیل تمرکز بر عیوب رایج این دستگاه و شناسایی کارآمدترین روشهای تعمیر در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. تعمیرات کنسول بازی ps2 در کرج محدود به مورد خاصی نیست و تمامی اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه را شامل می گردد.

حتی الامکان تلاش می گردد تا اشکالات نرم افزاری دستگاه بصورت رایگان ارائه گردد مگر آنگه اشکال پیش آمده زمان‌بر  و نیاز به اقدامات جدی داشته باشد. تعمیرات کنسولps2 در کرج در این مجموعه مشمول گارانتی محدود می باشند و بازه زمانی این گارانتی در حین مراجعه مشخص گشته و به صاحب دستگاه اعلام می گردد.

 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *