تعمیرات ps2 کرج

تعمیرات ps2 کرج

نمایندگی رسمی PS2

خیلی از گیمر ها همچنان کنسول نوستاژیک PS2 را دارند و مکشلاتی برای آن پیش آمده و به دنبال تعمیر کاری ماهر برای تعمیر تخخصی آن میگردند.

نمایندگی رسمی پلی استیشن در استان البرز ( دیجی پد) به عنوان نمایندگی رسمی تمامی مدل های پلی استیشن ، با استفاده از به روز ترین دستگاه ها تمامی کنسول های پلی استیشن به خصوص PS2 را تعمیر کرده.

 

شرکت Sony Computer Entertainment اعلام کرد جزئیات سازگاری عقب مانده کنسول PlayStation 3 را در مناطق PAL فروخته است. ظاهرا این شرکت نسخه دیگری از کنسول با هزینه های پایین تر تولید را با توجه به تراشه برداشته شده، که ترکیبی از پردازنده گرافیکی و میکروپروسسوری مورد استفاده در PlayStation 2 برای این کشورها است ارائه می دهد.

نیک شرلپس، سخنگوی Sony Computer Entertainment Europe در لندن، گفت: “Emotion Engine [و تراشه Synthesizer Graphics] حذف شده است و این عملکرد با نرم افزار جایگزین شده است.” او در مصاحبه ای با وب سایت Digit Online اضافه کرد که این امر “سازگاری” را “کمی مضر می داند”.

کنسول اصلی PlayStation 2 کنسول بازی Emotion Engine (پردازنده 128 بیتی RISC که در 299 مگاهرتز کار می کند) با کنترلر یکپارچه RDRAM به عنوان پردازنده مرکزی (CPU) و همچنین پردازنده گرافیکی Synthesizer Graphics استفاده می شود.تعمیرات ps2 کرج بعد از آن EE و GS به یک تراشه تک تبدیل شدندتعمیرات ps2 کرج که در حال حاضر در نسخه باریک PS2 و برای سازگاری عقب در PS3 فروخته شده در ژاپن و ایالات متحده آمریکا استفاده می شود. به گفته تحلیلگران، تراشه EE + GS هزینه 27 دلار، در حالی که 32MB بعید است که RDRAM هزینه بیش از 5 دلار باشد. اما با وجود حدود 30 دلار افزایش قیمت در مقایسه با قیمت های بالاتر PlayStation 3 برای مناطق PAL، سهامداران سونی بر این باور بودند که برداشتن قطعه سیلیکون از کنسول، که حداقل 241 دلار کمتر از هزینه های تولیدش در ایالات متحده آمریکا فروخته است، ادامه داد.

“آنها اکنون از نرم افزار شبیه سازی استفاده می کنند تا نقش سخت افزاری که قبلا در دستگاه داشت را بپذیرد. از یک دیدگاه تجاری،تعمیرات ps2 کرج این راه را برای جلوگیری از برداشتن هزینه ها در برخی موارد از تولید می گذارد.تعمیرات ps2 کرج اگرچه بعضی از هزینه های بالا در تحقیق و توسعه و همچنین تولیدی که ما در طول زمان گذشته تجربه کرده اید، این تقاضا از طرف برخی سهامداران است، گفت: “آدریان کریستی، سخنگوی SCE استرالیا در مصاحبه ای با” غرب استرالیا “گفت.

سونی ادعا می کند که حدود 98 درصد از بازی های قدیمی را می توان در کنسول بازی پلی استیشن 3 که در ژاپن و ایالات متحده فروخته می شود، پخش می کند،تعمیرات ps2 کرج اما سازگاری عقب با کنسول بسیار پایین تر از آن خواهد بود. در حالی که کنسول بازی مایکروسافت ایکس باکس 360 نیز نمیتواند تمام بازیهای طراحی شده برای ایکس باکس را بازی کند،تعمیرات ps2 کرج عناوین عظیم محبوب مانند Halo همچنان در دسترس هستند حتی با برخی از چشمهای آبنبات اضافی، به عنوان مثال، با رزولوشن بالاتر و با ضد لغزش. نسخه PS3 فروخته شده در ژاپن و ایالات متحده نیز می تواند کیفیت گرافیکی بازی PlayStation 2 را ارتقا دهد.

سازگاری با عقب ماندگاری بالقوه ممکن است باعث برانگیختن گیمرها شود؛ چرا که واقعا عناوینی وجود ندارد که از PS3 استفاده کنند و سازگاری با عقب بسیار مهم است. در واقع، برخی از بازیگران ممکن است خرید PlayStation 3 را به حالت تعلیق در آورند،تعمیرات ps2 کرج زیرا یک کنسول با چند بازی که احتمالا چند عناوین قدیمی را اجرا نخواهد کرد، به خصوص در مناطق پال، جایی که دستگاههای خرده فروشی برای 240 دلار بیشتر از ایالات متحده و به 345 دلار بیشتر نسبت به قیمت توصیه شده (59 980 دلار یا 495 دلار) در ژاپن است. با این حال، این شرکت معتقد است که کاربران نهایی در حال پیشروی در بازیهای PS3 خواهند بود که انتظار می رود عناوین بهبود یافته به طور انحصاری برای کنسول جدید ساخته شوند.

5/5 - (2 امتیاز)

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: digiped

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • برای ارتباط با واحد تعمیرات با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید
    09024828152 - 02636606671 - 09121710932