تعمیرات ps4 استان البرز

Bydigiped

آگوست 9, 2018 , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

تعمیرات ps4 استان البرز

نمایندگی رسمی

ما در نمایندگی رسمی playsatation 4 در استان البرز (فروشگاه دیجی پد) همواره با استفاده از به روز ترین دستگاه ها و بهترین قطعات موجود سعی در تحویل با کیفیت ترین خدمات به شما مشتریان عزیز داشته.

کنفرانس مطبوعاتی پلی استیشن 4 سونی برای توسعه دهندگان و همچنین بازیگران بسیار مهم بود. سرپرست معماری کنسول، مارک کواری، بیشتر درباره CPU ها و پردازنده های گرافیکی و Teraflops صحبت کرد نه از بازی خودش، Knack. او معماری PS4 را مانند یک کامپیوتر به نام “فوق العاده برای بازی” توصیف کرد. او گفت: PS4 “یک پلتفرم توسط سازندگان بازی برای سازندگان بازی است.”

چه نسبتی ایجاد می کند؟ پردازش Cerny از مشخصات PS4 مشخصه پایان راه PS3، با پردازنده سلول befuddling آن را مشخص کرد. پیام به توسعه دهندگان با صدای بلند و روشن بود: در این زمان، PlayStation آسان خواهد بود برای ایجاد بازی برای. این بار PlayStation دوست شما است.

پس، پس چه، توسعه دهندگان پس از PS4 فکر می کنند؟ اکثر یورو گامر به صحبت پرداختند، برخی از آنها در مورد بازی های مخفی PS4 در حال صحبت هستند، لذت بردن از سهولت که آنها قادر به ساخت بازی برای کنسول نسل بعدی سونی است. این، برای بسیاری، هیجان انگیز ترین چیز در مورد PS4 است – و مطمئنا، در نتیجه بازی های بهتر است.

“من فکر میکردم که این نمایش بسیار خوب توسط سونی بود و اطلاعات مهم را به نمایش گذاشت اما در سال جاری، زمانی که دیگران سختافزاری جدید و حرکت هوشمندانه خود را اعلام کردند، به اندازه کافی مجذوب باشند، نابینس، رئیس BigBit و بازی سابق کارگردان در حال حاضر مشغول به کار Split / Second و Pure توسعه دهنده سیاه راک می گوید.

“کنسول خود دقیقا همان چیزی است که توسعه دهندگان به آن امیدوار بودند. معماری PC آشنا به این معنی است که ما می توانیم تمرکز ما بر مطالب را سریعتر از مرور پیچیدگی های سیستم انجام دهیم که مطمئنا عناوین با کیفیت بهتر را برای بازیکنان در سراسر هیئت مدیره به ارمغان خواهد آورد.”

Stewart Gilray، مدیر توسعه Oddword فقط اضافه کردن آب (آنها یک بازی PS4 مخفی در توسعه داشته اند)، با Bayns موافق است.

“همانطور که مارک [Cerny] گفته است، آن را به معماری PC نزدیک تر است. پس آسان است برای توسعه و آسان تر به سوئیچ کردن و گرفتن چیزی و در حال اجرا نسبتا سریع؛ شاید نیمی از زمان آن را برای دریافت PS3 از زمین است.

PS3 Stranger’s Wrath در طی چهار هفته از زمان شروع آن گذشته بود و شما احتمالا آن را در PS4 پس از چند هفته به دست خواهید آورد و به همین دلیل است که کیت های اولیه برای PS4 اساسا رایانه های مورد علاقه خود را نصب کرده اند. ، یک منحنی فراگیر یادگیری وجود ندارد. این یک میلیون مایل دور نیست. ”

جیمز بروکسبی، رئیس سازنده Strike Suit Zero توسعه بازی های متولد آماده، همچنین معماری را برای ستایش اختصاص می دهد. “PS4 نشان می دهد همه در اینجا در بازی متولد آماده است و هیجان زده – بسیاری از چیزهای جالب از کنفرانس چهارشنبه خارج شد،” او می گوید.

“شخصا، به عنوان یک توسعه دهنده، ویژگی برجسته، سهولت است که ما باید بتوانیم برای این سیستم جدید در مقایسه با نسل های قبلی ماشین های کنسول توسعه دهیم که توسعه سریع و تکراری را کاهش داده اند

تعمیر چیپ جنوبی (BRIDGE SOUTH) در نمایندگی ps4 در نمایندگیps4 در تعمیرات ps4 استان البرز
تعمیر و تعویض چیپ گرافیک (GPU) به منظور رفع ایراد نداشتن تصویر، هنگ در بازی و خرابی تصویر در نمایندگی ps4 در تعمیرات ps4 استان البرز
تعمیر تخصصی بخش سی پی یو (CPU) و رم (RAM) کنسول و تعویض آن در صورت نیاز در نمایندگی ps4 در تعمیرات ps4 استان البرز
تعمیر انواع مادربرد پلی استیشن (Playstation Mainboard) در نمایندگی ps4 در نمایندگیps4 درتعمیرات ps4 استان البرز
تعمیر انواع آداپتور پلیاستیشن (PlayStation Adapter) در نمایندگی ps4 در نمایندگی ps4 در تعمیرات ps4 استان البرز
تعمیر انواع موو پلی استیشن (PlayStation Move Controller) درنمایندگی ps4 درتعمیرات ps4 استان البرز
تعمیر انواع دوربین پلی استیشن (پلی استیشن دوربین) در نمایندگی ps4 در تعمیرات ps4 استان البرز
دانگرید پلی استیشن 3 همه مدل ها و نصب اخرین ورژن کپی خوردر نمایندگی ps4 در تعمیرات ps4 استان البرز
تعمیر انواع پلی استیشن در ps4 در تعمیرات ps4 استان البرز
تعمیر هارد پلی استیشن و ارتقا هارد پلی استیشن در نمایندگی ps4 در تعمیرات ps4 استان البرز
تعمیر پورت HTMI پلی استیشن، تعمیر پورت USB در نمایندگیps4 در تعمیرات ps4 استان البرز
رفع مشکل چراغ هویج فریزر و خاموش شدن ناگهانی پلی استیشن
رفع مشکل چراغ زرد در بازی پلی استیشن به روش ریبال و در صورت نیاز، تعویض چیپ
رفع مشکل دور پخش کننده بالای فن نمایندگیps4 درتعمیرات ps4 استان البرز
رفع مشکل کانکتکردن دسته بازی پلی استیشن نمایندگی ps4 در مهرشهر کرجپ
کپی خور کردن پلی استیشن

 

5/5 - (2 امتیاز)

By digiped

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • برای ارتباط با واحد تعمیرات با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید
    09024828152 - 02636606671 - 09121710932