تعمیر xbox one در کرج تعمیر پلی استیشن 3 در شهر کرج تعمیر ترمیم درایو دستگاه PS4 سونی در کرج تعمیر دسته پلی استیشن 4 در کرج تعمیر لنز xbox در کرج تعمیر و تعویض لنز PS4 pro سونی در کرج تعمیرات Play Station 4 تعمیرات ps4 در کرج تعمیرات xbox تعمیرات xbox در کرج تعمیرات xobox one تعمیرات انواع پلی استیشن تعمیرات پلی استیشن تعمیرات پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات تخصصی پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات تخصصی و حرفه ای Play Station4 pro در کرج تعمیرات دسته xbox در کرج تعمیرات سخت افزاری ps2 در کرج تعمیرات سخت افزاری پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در استان البرز تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در کرج تعمیرات لنز پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات نرم افزاری پلی استیشن 3 در کرج نمایندگی Playstation نمایندگی Playstation 4 نمایندگی ps4 نمایندگی xbox نمایندگی xbox 360 نمایندگی پلی استیشن نمایندگی رسمی پلی استیشن در کرج

تعمیرات ps4 در استان البرز

تعمیرات ps4 در استان البرز

نمایندگی رسمی

ما در نمایندگی رسمی playsatation 4 در استان البرز (فروشگاه دیجی پد) همواره با استفاده از به روز ترین دستگاه ها و بهترین قطعات موجود سعی در تحویل با کیفیت ترین خدمات به شما مشتریان عزیز داشته.

کنسول PlayStation بعدی نزدیک به انتشار نیست، به گفته جان سدرا، مدیر عامل شرکت PlayStation.

Kodera گفت: “ما از سه سال آینده برای آماده سازی مرحله بعدی استفاده می کنیم تا بتوانیم در آینده به بالاترین سطح برسیم.” Kodera گفت، همانطور که توسط وال استریت ژورنال گزارش شده است. امروز اعلام کرد که نظرات Kodera در مصاحبه ای با روزنامه ها مطرح شده است. وی پس از ارائه پیشنهادهایی به سرمایه گذاران روز دوشنبه اعلام کرد که پلی استیشن 4 در پایان دوره عمر خود قرار دارد.

پیش بینی می شود به نظر می رسد احتمال دارد که سه سال آینده هزینه های خانواده های سیستم های PS4 را در بالای برنامه Kodera قرار دهد تا بر عناوین منحصر به فرد و سرویس های دیجیتالی که از طریق PS4 ارائه می شوند تمرکز کند. دیروز سونی در جریان روزنامه سرمایه گذاران روزانه خود گفت که قصد دارد استراتژی مورد نظر را از طریق سال مالی سال 2020 خود که به پایان رسیده است به 31 مارس 2021 متصل کند.

Kodera نشان داده است که اشتراک ها و خدمات آنلاین نقش هر چه بیشتر در هر کنسول پس از PS4 بازی خواهد کرد.

Kodera توضیح داد: “ما باید از روش سنتی نگاه کردن به چرخه حیات کنسول استفاده کنیم.” “ما دیگر در یک زمان نیستیم که شما فقط می توانید در مورد کنسول و یا فقط در مورد شبکه فکر می کنید مانند آنها دو چیز متفاوت است.”

تعمیرات ps4 در استان البرز

مدیرعامل پلی استیشن می گوید PS4 به پایان چرخه عمر خود می رسد
یکی از خدمات آنلاین که سونی ارائه می دهد PlayStation Vue، یک اشتراک تلویزیونی جریان است. کنایچیو یوشیدا، مدیر عامل شرکت سونی، امروز در Wall Street Journal گفت که خدمات اشتراکی مانند Vue نه تنها درآمد بلکه راه جمع آوری داده ها در مورد مشتریان سونی است. – دارایی با ارزش در جهان که در آن دانستن آنچه مردم انجام می دهند و نحوه انجام آن می تواند مزیت استراتژیک شما را در بازار به شما بدهد.

Kodera همچنین گفت که سونی نیاز به “چشم انداز گسترده تر” از گزینه های تلفن همراه به دلیل بسیاری از روش های مختلف که در آن مصرف کنندگان اتصال به اینترنت دور از کنسول و رایانه های شخصی خود. این به خبرها پی می برد که سونی دیگر بازی های فیزیکی PlayStation Vita را تولید نخواهد کرد، که نشان می دهد که قابل حمل اختصاصی ممکن است پشتیبانی زیادی از شرکت در آینده نداشته باشد.

این اظهارات نگاهی جالب به چگونگی تغییر سونی در کنسول در آینده می دهد. خدمات می تواند از سخت افزار مهم تر باشد، به خصوص از آنجایی که پلی استیشن 4 طرفدار ثابت کرد که بسیاری از بازیکنان حاضر به بازنگری در مورد چگونگی ارتقا سختافزار خود هستند.تعمیرات ps4 در استان البرز سونی همچنین با ارائه بازی های خاص در دستگاه های آندروید و ویتا با استفاده از سرویس PlayStation Mobile آزمایش کرد اما در سال 2015 آن را تعطیل کرد. شکل تغییرات صنعت به نظر می رسد روشن است، هرچند سونی سعی خواهد کرد در این مناطق موفق باشد دیده شدن.

نمایندذگی رسمی پلی استیشن 4

فروشگاه دیجی پد به عنوان نمایندگی رسمی پلی استیشن 4 تمامی خدمات مربوط به این کنسول را از جمله خرید و فروش ، تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری ، فزوش اکسسوری و لوازم جانبی و… انجام میدهد.

تیم تعمیرات مجموعه ما متشکل از تکنسن های تعمیری است که سال ها تجربه در این زمینه داشتند و علاوه بر این با داشتن دانش فنی بسیار بالا میتوانند بهترین نتیجه در تعمیرات را برای شما حاصل کنند.

یکی از مساعل مهم در تعمیرات ، عیب یابی می باشد که فقط با تجربه بالا می توان عیب یابی درست دکرد تا در هزینه و زمان صرفه جویی کرد.

 

اگر سونی PlayStation 5 را تا سال 2021 عرضه کند – هشت سال بعد از PS4 – طولانی ترین فاصله بین سیستم عامل های جدید در تاریخ PlayStation خواهد بود. البته، نسل کنسول کنونی اولین بار است که ما ارتقاء midcycle واقعی را دیده ایم، با سونی توسعه نسل توسط راه اندازی PS4 نرم افزار در ماه نوامبر 2016

برخی از خدمات نمایندگی ps4 در عظیمه کرج جهت تعمیرات ایکس باکس 360 و PS3 و ps4 در ps4 در تعمیرات ps4 در استان البرز
دانگرید انواع مدلهای فت و اسلیم ps3 و نصب بالاترین ورژن کپی خور بر روی آن درps4 در تعمیرات ps4 در استان البرز
جی تگ همه مدل های ایکس باکس 360 فت و اسلیم با بالاترین کیفیت در نمایندگی ps4 در تعمیرات ps4 در استان البرز
نصب تمام نرم افزارهای جی تگ برای اجرای بازی از روی هارد در نمایندگی ps4 در تعمیرات ps4 در استان البرز
برنامه ها عبارتند از: xexmenu، dashlunch، freestyle، nxe2god در نمایندگی ps4 درتعمیرات ps4 در استان البرز
تعمیرات دسته جوی استیک ایکس باکس 360در نمایندگی ps4 در تعمیرات ps4 در استان البرز
تعمیرات تخصصی دسته بازی دستگاه پلی استیشن 3 در نمایندگیps4 تعمیرات ps4 در استان البرز
تعمیرات هارد پلی استیشن PS3 نمایندگی ps4 در تعمیرات ps4 در استان البرز
برطرف کردن اشکلات نرم افزاری ایکس باکس و PS3 در نمایندگی ps4 درتعمیرات ps4 در استان البرز
نصب آپدیت LT3 آخرین آپدیت موجود در نمایندگیps4 در تعمیرات ps4 در استان البرز
نصب ixtreme lt plus 2 برای همه درایوهای xbox slim و phat در نمایندگی ps4 در تعمیرات ps4 در استان البرز
تعمیرات سخت افزاری xbox360 slim، ps3 slim، psp go در نمایندگی ps4 در تعمیرات ps4 در استان البرز
تعمیرات تخصصی کینکت درنمایندگی ps4 درتعمیرات ps4 در استان البرز
تعمیرات بورد ایکس باکس XBOX 360 در نمایندگی ps4 درتعمیرات ps4 در استان البرز
تعمیرات حرفه ای پلی استیشن بازی ایستگاه 3 در نمایندگیps4 در تعمیرات ps4 در استان البرز
تعمیر بخش پورت HTMI در پلی استیشن در نمایندگیps4 در تعمیرات ps4 در استان البرز
تعمیرات شارژ دسته فابریک و جنرال سرویس دسته های بازی
جایگزینی لنز PS3 پلی استیشن
تعمیرات تخصصی PS2
تعمیر لنز دستگاه های ایکس باکس Xbox 360

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *