نصب انواع بازی ps4 در فردیس کرج

نصب انواع بازی ps4 در فردیس کرج

نصب انواع بازی ps4

نصب انواع بازی ps4 در فردیس کرج

گوست ریکان سرزمینهای وحشی تام کلنسی (به انگلیسی: Ghost Recon Wildlands) تام کلنسی یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی است که توسط یوبیسافت پارسی ساخته شده و توسط یوبیسافت منتشر شده است.نصب انواع بازی ps4 در فردیس کرج این بازی در تاریخ 7 مارس سال 2017 برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4 و اکسباکس وان به عنوان دهمین قسمت در مجموعه بازی های تام کلنسی گوست ریکان منتشر شد و همچنین اولین نسخه در این سری است که از ویژگی های محیط جهانی باز است.

گیم پلی
گوست ریکان سرزمینهای ایالت تام کلنسی یک بازی ویدئویی سبک تیراندازی است تاکتیکی در محیط جهانی باز است که از منظر سوم شخص با یک شخصیت دیدنی انتخابی برای بازیکن انتخاب می شود و بازیکن به عنوان یکی از اعضای گوست که یک واحد عملیات ویژه است داستان نیروهای نظامی ایالات متحده ایالات متحده آمریکا همان مشابه عملیات گروه توسعه جنگاوری ویژه نیروی دریایی و نیروی دلتا را نشان می دهد به همین دلیل تجهیزات برجسته در این بازی ابزار و ابزار است که معمولا توسط نیروهای نظامی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال از برخی تجهیزات مانند پهپاد در بازی استفاده شده است، اما این هواپیماهای بدون سران توانایی محدودی تا زمانی که ارتقا پیدا کنند.

نصب انواع بازی ps4 در فردیس کرج

این بازی اولین بازی ورود به محیط زیست است که شامل انواع مختلف آبوهوا نوع زمین و یک دوره دوچرخه سواری است. تکملی ماموریت در طول روز به بازیکن اجازه می دهد که دشمن به نقطه ای آسیب برساند، اما رد کردن ماموریت ها در شب به نفع بازیکن است، چرا که برخی از نگهبانان به خواب رفتن و نفوذ آسان تر می شود. بازیکنان قبل از انجام ماموریت ها باید انجام داده اند خود را انجام دهند نصب انواع بازی ps4 در فردیس کرج انواع وسایل نقلیه مانند دوچرخه بالگرد و کامیون های چوبی در بازی معرفی شده همچنین این بازی چندین مجاورت نیز دارد. بازیکنان می توانند دشمن را با یک دست به عنوان سپر انسانی استفاده کنند، در حالی که می تواند با دیگر دست به شلیک بپردزد.بازیکنان می توانند با برقراری ارتباط با شهروندان، مقامات و بازدارنده های جهان و برقراری دوستی یا خصمانه، زمانی که مأموریت ها انجام نمی دهند . این تعاملات نیازمند استراتژی است چرا که تغییرات عینی و تاثیری روی جهان بازی را تغییر می دهد همچنین بازیکن همچنین می تواند امتیازات تجربه را به سطح بالا برسد.

طرح
این بازی در ماه ژوئیه سال 2019 در بولیوی برگزار می شود. این کشور به شدت نگران کننده است زیرا سانتان بلانکا، یک کشف مواد مخدر با نفوذ خود به دولت مکزیک، تلاش می کند که کشور را تبدیل به یک دولت مواد مخدر و تولید کننده کوکائین تبدیل کند. افزایش قدرت بلانکا به دولت ایالات متحده مربوط می شود؛ زیرا نفوذ سانتا بلانکا بیش از بولیوی گسترش یافته است و آخرین حمله زمانی اتفاق می افتد که یک بمب در سفارت ایالات متحده در لاپاز منفجر می شود و نماینده آن کشور DEA Ricardo “Ricky Sandoval”، ربوده شده و توسط سانتا بلانکا کشته خواهد شد در نتیجه ایالات متحده عملیات Kingslayer، مشترک عملیات بین سیا، DEA و JSOC شروع می شود ارتش ایا لات متحده یک تیم از واحد عملیات ویژه به نام ارواح برای نابودی کارتل و دستگیری سانتا بانوان و آزادی محلی انتخاب می کند. تیم گوست شامل گدای رهبر “Nomad”، تفنگدار تاکتیکی “Midas”، مهندس Sniper “Weaver” است.

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: digiped

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • برای ارتباط با واحد تعمیرات با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید
    09024828152 - 02636606671 - 09121710932