نصب بازی ps4 در کرج

با توجه به بالا بودن قیمت دیسک های PS4 و دردسر های نگهداری آن مردم به نصب بازی های اکانتی روی آوردند.فروشگاه دیجی پد با 10 سال سابقه نصب بازی در کرج بهترین خدمات ممکن را به شما مشتریان گرامی ارائه میدهد.

 

 بازی های PS4 به سه بخش تقسیم میشود:

 

بخش اول : اکانت های قانونی

اکانت های قانونی بصورت کاملا قانونی و معتبر برای شما خریداری شده و روی کنسول شما نصب میشود و شما به راحتی بازی ها را نصب و اجرا میکنید. هزینه نصب اکانت های قانونی بسیار بالاتر از بقیه اکانت ها است.

هزینه نصب تقریبی اکانت های قانونی : هر بازی حدودا از 49.99$ تا 69.99$ میباشد.

بخش دوم : اکانت های هکی

اکانت های هکی به سه ظرفیت جدا میشوند:

ظرفیت یک :

اکانت های ظرفیت یک بهترین و پر تقاضا ترین اکانت ها برای نصب روی PS4 هستند. اکانت های ظرفیت 1 را فقط میتوان بصورت آفلاین بازی کرد و در صورت اتصال به اینترنت بازی های شما قفل شده و دیگر قابل استفاده نخواهند بود.اما جای نگرانی وجود ندارد چون مشکلی برای دستگاه بوجود نمی آید ولی شما باید دوباره هزینه کرده و بازی ها را نصب کنید.

هزینه نصب تقریبی بازی های ظرفیت یک: 5 بازی به انتخاب شما + 5 بازی رندوم = 650.000 هزار تومان

ظرفیت دو :

اکانت های ظرفیت دو بهترین گزینه برای بازی کردن همزمان آنلاین و آفلاین است. اکانت های ظرفیت 2  قیمت مناسب تری نسبت به اکانت های قانونی دارند.برای بازی کردن اکانت های ظرفیت 2 نیاز نیست همیشه متصل به اینترنت باشید و فقط در زمان دلخواه خود آنلاین شوید.

هزینه نصب تقریبی بازی های ظرفیت دو: قیمت حدودی هر بازی= 200.000 هزار تومان الی 400.000 هزار تومان

ظرفیت سه :

اکانت های ظرفیت سه مناسب افرادی است که فقط و فقط بصورت آنلاین بازی خود را انجام میدهند.اکانت های ظرفیت 3 نسبت به اکانت های ظرفیت 2 قیمت مناسب تری دارند . برای بازی کردن اکانت های ظرفیت 3 حتما باید به اینترنت متصل باشید در غیر این صورت بازی اجرا نخواهد شد.

هزینه نصب تقریبی بازی های ظرفیت سه: قیمت حدودی هر بازی= 150.000 هزار تومان الی 300.000 هزار تومان

بخش سوم : بازی های کپی خور

جدیدا با هک شدن فریمور 9.00 تقاضا کننده بازی های کپی خور بسیار بالا رفته است. در صورتی که ورژن آپدیت دستگاه شما 9.00 و یا پایین تر از 9.00 است شما میتوانید به راحتی بازی های کپی خور را اجرا نمایید در غیر اینصورت امکان کپی خور کردن دستگاه شما وجود نخواهد داشت.هزینه کپی خور کردن دستگاه بسیار پایین تر از نصب بازی های اکانتی است و آپشن های جذاب تری دارد. یکی از آپشن های جذاب بازی های کپی خور این امکان را به شما میدهد که روی بازی دلخواه خود زیرنویس فارسی نصب کنید و از بازی نهایت لذت را ببرید.

هزینه نصب تقریبی بازی های کپی خور: فول بازی به انتخاب شما = 250.000 هزار تومان

مدت زمان نصب بازی ها

اکانت های قانونی = 1 الی 2 روز کاری

اکانت های هکی = 1 الی 2 روز کاری

بازی های کپی خور = 3 الی 6 ساعت

 

5/5 - (1 امتیاز)

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: digiped

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • برای ارتباط با واحد تعمیرات با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید
    09024828152 - 02636606671 - 09121710932