نصب بازی PS4

همه کسانی که کنسول بازی پلی استیشن ps4 و ps5 خریداری می کنند بعد از آن باید به دنبال نصب بازی ps4 خود باشند.

برای بازی کردن با کنسول بازی ps4 و ps5 و مدل های دیگر دو راه وجود دارد. یا این که دیسک بازی را خریداری کنند یا با استفاده از خرید اکانت و اضافه کردن دیتا بر روی کنسول از کنسول بازی خود استفاده کننند.

اغلب گیمر ها به دلایل مختلف از جمله: هزینه دیسک و آسیب های فیزیکی و این که هر بازی که ارائه می شود مدت زمانی چند ماهه طول می کشد تا دیسک بازی به دست آنها برسد از نصب بازی با استفاده از اکانت استفاده می کنند.

نصب بازی ps4 | سایت دیجی پد

قیمت نصب بازی در دیجی پد

3 بازی انتخابی + 3 بازی رندوم = 400 هزار تومان

5 بازی انتخابی + 5 بازی رندوم = 500 هزار تومان

10 بازی انتخابی + رندوم = 850 هزار تومان

نصب بازی ps5 فول بازی فول بازی = 650 هزار تومان

                {همکاران محترم تماس بگیرند }

 

 

نصب بازی ps4 | سایت دیجی پد

تحویل کنسول به دیجی پد به چه صورت است؟

مشتریان عزیز می توانند به صورت حضوری کنسول خود را به فروشگاه بیاورند.

ولی برای رفاه حال مشتریان فروشگاه دیجی پد این امکان را ایجاده کرده است:

که مشتریان عزیز می توانند از پیک فروشگاه با هماهنگی قبلی جهت تحویل دستگاه به دیجی پد برای انجام نصب بازی و همچنین تحویل دستگاه به مشتری پس از اتمام کار نصب بازی استفاده کنند.( گفتنی است تمامی هزینه ارسال و دریافت کنسول بر عهده مشتری میباشد.)

نگرانی کاربران در نصب بازی

  • برای نصب بازی Play station 4 روشی استفاده می کنیم که لازم به باز کردن دستگاه نباشد. برای اطمینان از باز نشدن دستگاه، کافیست قبل و بعد از تحویل ps4، پلمپ پشت پلی استیشن را بررسی کنید.
  • اگر خرید بازی ps4 را قبلا انجام دادید، مشکلی ندارد. شما می توانید از دیسک های خریداری شده استفاده کنید ولی نباید به اینترنت وصل شوید.
  • در برخی مواقع شاید کنسول خاموش شود یا در یک حالت بماند اما باز نگران نباشید چون هیچ اتفاقی برای دستگاه شما نمی افتد و فقط کافیست یک بار خاموش و روشن کنید.
  • زمان نصب بازی یکی از دغدغه های مهم مشتریان می باشد که ما در سریعترین حالت دستگاه را به مشتری تحویل می دهیم.
    سخن آخر
    پس از خرید ps4 به دلیل حجم حافظه داخلی و بالا بودن حجم بازی ها فقط امکان نصب 10 بازی می باشد ( اما بستگی به حجم بازی ها این تعداد کم یا زیاد می شود )