نمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد

Bydigiped

آگوست 12, 2018 , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد

نمایندگی رسمی پلی استیشن 4

فروشگاه ( دیجی پد) به عنوان نمایندگی رسمی پلی استیشن 4 در هشتگردکرج، تمامی تمامی خدمات مربوز به این کنسول را همراه با گارانتی و ضمانت 12 ماهه انجاام میدهد.

نمونه خدمات پلی استیشنن 4 در نمایندگی رسمی : تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری ، نصب انواع بازی هکی ، کپی خور و اکانت قانونی ، تعمیر دسته بازی پلی استیشن 4.

PlayStation 4 اصلی از ارائه هر چیزی در تعداد کل 3840×2160 پیکسل؟ اسب بخار شبیه به برخی از موارد پاسخ است.

حتی با داشتن سخت افزار جدید در کنار او، Mark Cerny PlayStation همچنان مجبور به سخن گفتن در اطراف مبارزه برای ارائه بازی در رزولوشن 4K است.نمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد در حالی که او در کنفرانسیه روز چهارشنبه اعلام کرد که کنسول PlayStation 4 Pro جدید بازی های 4K واقعی را ارائه نخواهد کرد، او عباراتی مانند «رندر کارایی بر روی نمایشگرهای 4K» را به کار برد، در حالی که مجموعهای از تکنیک های پردازش تصویری و ضد تصویر سازی به نظر می رسد که بازی ها به نظر می رسند، اما در نمایشگرهای 4K تیزتر می شوند، در مقایسه با Direct-up-convert از 1080p.

اگر بگوییم PlayStation 4 Pro بازی ها را با رزولوشن 4K خالص انجام نمی دهد، PlayStation 4 ضعیف تر از آن است که برای این نوع کار قطع شود.

در مورد محتوای ویدئو 4K چیست؟ این سوال برای پاسخگویی سخت تر است زیرا استاندارد 4K کدام صنعت، H.265، هرگز به عنوان پشتیبانی PS4 تبلیغ نشده است.نمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد از طرف دیگر، Xbox One S اکنون از پخش 4K پشتیبانی می کند، اما ما می دانیم که به دلیل یک رمزگشای جدید HEVC در تراشه اولیه آن است. اگر سونی تراشه دیگری را مخفی در کنسول های 2013 خود پنهان کند، PS4 باید از رمزگذاری H.265 با استفاده از یک راه حل غیرمجاز نرم افزاری پشتیبانی کند.

نمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد

اولین نگاهی به سخت افزار پلی استیشن 4 دارید
تا زمانی که این سوال پاسخ داده شود، بحث در مورد HDCP 2.2، استاندارد حفاظت از کپی است که برای نمایش هر دیسک Blu-ray UHD و سایر پلتفرم های ویدیویی ویدیویی مورد بحث است. Rigby’s 2015 نگاهی به معماری PS4 به این نتیجه رسید که وظایف HDCP در بخشی از مادربرد که به روزرسانی می شود، سیستم عامل است، اما رمزگشایی عامل بزرگی است.
پس از آن، موضوع PS4 Pro که از UHD Blu-ray پشتیبانی نمی کند،نمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد احتمالا به دلیل هزینه های مجوز به جای مانعی فنی است. اگر سخت افزار جدیدتر این دیسک ها را بازی نکند، چگونه سونی آن را برای کنسول های قدیمی تر فعال می کند؟

با این حال، اگر سونی بخواهد سلول های زنده را با استفاده از سرویس دهی اتاق های مورد نظر خود به اتاق های مجلل منتقل کند،نمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد قصد دارد جعبه ی خود را به عنوان یک فروشگاه مجزا برای هر استاندارد قابل تصور در نظر بگیرد. اگر راه حل های نرم افزاری می تواند سوئیچ 4K جریان ویدئو در PS4 اصلی را تلنگر، پس از آن است که تصور کنید سونی عبور از این فرصت سخت است. با تشکر از سازگاری با HDMI 2.0a، ما می دانیم که سونی تنها یک قدم دور است (البته احتمالا یکی از بزرگترین آن ها) از دادن ویژگی های پنهانی بسیار ارزان قیمت به گیمرها.

تعمیر چیپ جنوبی (BRIDGE SOUTH) در نمایندگی ps4 در نمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد
تعمیر و تعویض چیپ گرافیک (GPU) به منظور رفع ایراد نداشتن تصویر، هنگ در بازی و خرابی تصویر در نمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد
تعمیر تخصصی بخش سی پی یو (CPU) و رم (RAM) کنسول و تعویض آن در صورت نیاز در نمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد
تعمیر انواع مادربرد پلی استیشن (Playstation Mainboard) در نمایندگی ps4 در نمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد
تعمیر انواع آداپتور پلیاستیشن (PlayStation Adapter) در نمایندگی ps4 درنمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد
تعمیر انواع موو پلی استیشن (PlayStation Move Controller) در نمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد
تعمیر انواع دوربین پلی استیشن (پلی استیشن دوربین) در  نمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد
دانگرید پلی استیشن 3 همه مدل ها و نصب اخرین ورژن کپی خوردر نمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد
تعمیر انواع پلی استیشن در ps4 در نمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد
تعمیر هارد پلی استیشن و ارتقا هارد پلی استیشن در نمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد
تعمیر پورت HTMI پلی استیشن، تعمیر پورت USB در نمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد
رفع مشکل چراغ هویج فریزر و خاموش شدن ناگهانی پلی استیشن
رفع مشکل چراغ زرد در بازی پلی استیشن به روش ریبال و در صورت نیاز، تعویض چیپ
رفع مشکل دور پخش کننده بالای فن نمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد
رفع مشکل کانکتکردن دسته بازی پلی استیشن نمایندگی پلی استیشن 4 در هشتگرد
کپی خور کردن پلی استیشن

 

4.7/5 - (4 امتیاز)

By digiped

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • برای ارتباط با واحد تعمیرات با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید
    09024828152 - 02636606671 - 09121710932