تعمیر xbox one در کرج تعمیر پلی استیشن 3 در شهر کرج تعمیر ترمیم درایو دستگاه PS4 سونی در کرج تعمیر دسته پلی استیشن 4 در کرج تعمیر لنز xbox در کرج تعمیر و تعویض لنز PS4 pro سونی در کرج تعمیرات Play Station 4 تعمیرات ps4 در کرج تعمیرات xbox تعمیرات xbox در کرج تعمیرات xobox one تعمیرات انواع پلی استیشن تعمیرات پلی استیشن تعمیرات پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات تخصصی پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات تخصصی و حرفه ای Play Station4 pro در کرج تعمیرات دسته xbox در کرج تعمیرات سخت افزاری ps2 در کرج تعمیرات سخت افزاری پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در استان البرز تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در کرج تعمیرات لنز پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات نرم افزاری پلی استیشن 3 در کرج نمایندگی Playstation نمایندگی Playstation 4 نمایندگی ps4 نمایندگی xbox نمایندگی xbox 360 نمایندگی پلی استیشن نمایندگی رسمی پلی استیشن در کرج

نمایندگی پلی استیشن 4 در کرج

نمایندگی پلی استیشن 4 در کرج

نمایندگی رسمی پلی استیشن 4

فروشگاه ( دیجی پد) به عنوان نمایندگی رسمی پلی استیشن 4 در  کرج، تمامی تمامی خدمات مربوز به این کنسول را همراه با گارانتی و ضمانت 12 ماهه انجاام میدهد.

نمونه خدمات پلی استیشنن 4 در نمایندگی رسمی : تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری ، نصب انواع بازی هکی ، کپی خور و اکانت قانونی ، تعمیر دسته بازی پلی استیشن 4.

سونی در این مراسم در سال 2013 خود در نیویورک شرکت کردند و هر کس فکر کرد که انجام خواهد داد. آنها Playstation 4 را نشان دادند.

سونی اعلام کرد که کنسول دارای حافظه 8GB GGDR5 خواهد بود. این 176 گیگابایت بر ثانیه است. موتور Unreal Engine Epic 4 در زمان واقعی در سختافزار جدید اجرا می شود. کنترلر PS4 با نام Dual Shock 4 نام خواهد گرفت. نمایندگی پلی استیشن 4 در کرج شوت دوگانه 4 این شایعه را به اشتراک می گذارد که به شما اجازه می دهد عکس یا فیلم ها را به یک شبکه اجتماعی Playstation آپلود کنید.

یکی از اولین بازی هایی بود که به نظر می رسد یک platformer اقدام به نام “ناک” است.

Gaikai به شبکه PS می آید و کاربران PS4 را قادر می سازد نسخه ی نمایشی از فروشگاه را بدون هیچ چیزی دانلود کنند. به سادگی دکمه X را فشار دهید و یک محاکمه را شروع کنید.

عناوین دیجیتال در حالی که آنها در حال دانلود هستند قابل پخش است، یک ویژگی نوآورانه شگفت انگیز که انتظار نداشتم. دیگر گزینه های جریان به کاربران اجازه می دهد که نمایش های دیگران را نشان دهند یا حتی از یک دوست بخواهند تا فورا سطح خود را از طریق اینترنت به اتمام برسانند.

سونی می گوید که آنها می خواهند هر عنوان PS4 را در بازی PS Vita از طریق بازی Remote Play پخش کند.نمایندگی پلی استیشن 4 در کرج من بسیار شک دارم که با توجه به تعداد دکمه های Vita در مقایسه با کنسول PS4 کم است.

سونی تایید می کند که بازی های PS3 از PS4 پشتیبانی نمی شوند اما می گویند Gaikai اجازه خواهد داد که بازی های PS3 به کنسول پخش شوند.

بازی های Guerilla، به عنوان پیش بینی شده توسط ما، Killzone Shadow Fall عرضه شده است، بازی جدید PS4.

ما با جزئیات بیشتر در مورد سخت افزار که در دسترس قرار می گیرند به روز می شود.

تعمیر چیپ جنوبی (BRIDGE SOUTH) در نمایندگی ps4 در نمایندگی پلی استیشن 4 در کرج
تعمیر و تعویض چیپ گرافیک (GPU) به منظور رفع ایراد نداشتن تصویر، هنگ در بازی و خرابی تصویر در نمایندگی پلی استیشن 4 در کرج
تعمیر تخصصی بخش سی پی یو (CPU) و رم (RAM) کنسول و تعویض آن در صورت نیاز در نمایندگی پلی استیشن 4 در کرج
تعمیر انواع مادربرد پلی استیشن (Playstation Mainboard) در نمایندگی ps4 در نمایندگی پلی استیشن 4 در کرج
تعمیر انواع آداپتور پلیاستیشن (PlayStation Adapter) در نمایندگی ps4 در نمایندگی پلی استیشن 4 در کرج
تعمیر انواع موو پلی استیشن (PlayStation Move Controller) در نمایندگی پلی استیشن 4 در کرج
تعمیر انواع دوربین پلی استیشن (پلی استیشن دوربین) در نمایندگی پلی استیشن 4 در کرج
دانگرید پلی استیشن 3 همه مدل ها و نصب اخرین ورژن کپی خوردر نمایندگی پلی استیشن 4 در کرج
تعمیر انواع پلی استیشن در ps4 در نمایندگی پلی استیشن 4 در کرج
تعمیر هارد پلی استیشن و ارتقا هارد پلی استیشن در نمایندگی پلی استیشن 4 در کرج
تعمیر پورت HTMI پلی استیشن، تعمیر پورت USB در نمایندگی پلی استیشن 4 در کرج
رفع مشکل چراغ هویج فریزر و خاموش شدن ناگهانی پلی استیشن
رفع مشکل چراغ زرد در بازی پلی استیشن به روش ریبال و در صورت نیاز، تعویض چیپ
رفع مشکل دور پخش کننده بالای فن نمایندگیps4 در نمایندگی پلی استیشن 4 در کرج
رفع مشکل کانکتکردن دسته بازی پلی استیشن نمایندگی ps4 در مهرشهر کرجپ
کپی خور کردن پلی استیشن

 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *