تعمیر xbox one در کرج تعمیر پلی استیشن 3 در شهر کرج تعمیر ترمیم درایو دستگاه PS4 سونی در کرج تعمیر دسته پلی استیشن 4 در کرج تعمیر لنز xbox در کرج تعمیر و تعویض لنز PS4 pro سونی در کرج تعمیرات Play Station 4 تعمیرات ps4 در کرج تعمیرات xbox تعمیرات xbox در کرج تعمیرات xobox one تعمیرات انواع پلی استیشن تعمیرات پلی استیشن تعمیرات پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات تخصصی پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات تخصصی و حرفه ای Play Station4 pro در کرج تعمیرات دسته xbox در کرج تعمیرات سخت افزاری ps2 در کرج تعمیرات سخت افزاری پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات لپ تاپ کرج تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در استان البرز تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در کرج تعمیرات لنز پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات نرم افزاری پلی استیشن 3 در کرج نمایندگی Playstation نمایندگی Playstation 4 نمایندگی ps4 نمایندگی xbox نمایندگی xbox 360 نمایندگی پلی استیشن نمایندگی رسمی پلی استیشن در کرج

تعمیرات تخصصی و فوق تخصصی هارد PS4 سونی در کرج

تعمیر تخصصی هارد ps4 سونی در کرج

تعمیرات PS4                                                                                                                                            تعمیرات هارد PS4 سونی یکی دیگر از سرویس‌های تعمیراتی ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ps4 در کرج   ( دیجی پد )   است که با استفاده از پیشرفته‌ترین و سازگارترین تجهیزات انجام می‌پذیرد. دارندگان این کنسول، در صورت مواجهه با هرگونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه خویش می‌توانند به مرکز تعمیرات PS4 سونی در کرج  (دیجی پد)  مراجعه کرده و تخصصی‌ترین سرویس‌های موردنیاز را دریافت نمایند.

اگرچه بدلیل ساختار ساده این دستگاه، امکان تعمیر آن در منزل نیز وجود دارد، اما بهتر است جهت پیشگیری از دستکاری‌های ناشیانه و خرابی دوچندان دستگاه، تعمیر آن را به مراکز مجاز و استاندارد این حوزه بسپارید. تعمیر PS4 سونی در مراکز استاندارد، سبب می‌گردد تا منشأ اشکال پیش آمده در دستگاه به درستی شناسایی شده و توسط تعمیرکاران متبحر، رفع گردد. مراکز مجاز تعمیرات PS4 سونی ضمن برخورداری از کارشناسانی مجرب و خبره در این حیطه، از پیشرفته‌ترین و سازگارترین تجهیزات نیز بهره‌مندند.

بررسی تخصصی سوختن ps4

سوختن هارد PS4 یکی از بدترین شرایطی است که کاربران این کنسول، به هیج وجه دوست ندارند با آن روبه‌رو شوند. اگر سوختن به صورت کامل رخ داده باشد، PS4 از کار می‌افتذ و نمی‌توانید از آن استفاده کنید؛ اما خرابی‌ها و آسیب‌های جزئی، باعث کندی در عملکرد یا تاخیر در اجرای دستورات مورد نظر می‌شود.

جنبه منفی داستان اینجاست که چنین اتفاق‌هایی غیرمعمول نیست؛ بلکه یکی از مشکلات اساسی دوست‌داران این کنسول محبوب می‌شود. چه قبلا با این مشکل دست و پنجه نرم کرده باشید یا خیر، آشنایی با علایم و دلایل خرابی هارد PS4 برای هر کسی که از این کنسول استفاده می‌کند، لازم و ضروری است.

سوختن هارد PS4 یکی از بدترین شرایطی است که کاربران این کنسول، به هیج وجه دوست ندارند با آن روبه‌رو شوند. اگر سوختن به صورت کامل رخ داده باشد، PS4 از کار می‌افتد و نمی‌توانید از آن استفاده کنید؛ اما خرابی‌ها و آسیب‌های جزئی، باعث کندی در عملکرد یا تاخیر در اجرای دستورات مورد نظر می‌شود.

جنبه منفی داستان اینجاست که چنین اتفاق‌هایی غیرمعمول نیست؛ بلکه یکی از مشکلات اساسی دوست‌داران این کنسول محبوب می‌شود. چه قبلا با این مشکل دست و پنجه نرم کرده باشید یا خیر، آشنایی با علایم و دلایل خرابی هارد PS4 برای هر کسی که از این کنسول استفاده می‌کند، لازم و ضروری است.

هارد PS4 چه شکلی است؟
در ساخت PS4 از هاردهای ۲.۵ اینچی SATA استفاده شده است. این مدل از هارد در لپ‌تاپ‌ها نیز استفاده می‌شود و می‌توانید به راحتی هارد لپ‌تاپ و PS4 خودتان را با هم عوض کنید؛ بنابراین کار کردن با هارد PS4 بسیار راحت است و به آسانی می‌توانید آن را تعویض کنید.

این مورد مخصوصا در زمانی که می‌خواهید برای افزایش حجم حافظه کنسول خود از هارد با حجم بیشتری استفاده کنید، بسیار کاربردی خواهد بود. نیازی به توضیح نیست که در صورت سوختن هارد PS4 لازم است که آن را تعویض کنید.

تعمیر تخصصی هارد ps4 سونی در کرج

دلایل خراب شدن هارد دیسک ps4 و راه حل آن

دلایل خراب شدن هارد دیسک ps4 به چند عامل جدا می شود مهم ترین دلایل خراب شدن هارد دیسک ps4 را به چهار قسمت ، تقسیم می کنیم.

نوسان برق یکی از دلایل خراب شدن هارد دیسک ps4

اولین دلیل خراب شدن هارد دیسک پلی استیشن نوسانات برق است که امواج مخرب باعث آسیب به هارد دیسک کنسول می شود

که باید با استفاده از یک محافظ خوب این مشکل را حل کرد.

این دلیل برای تمام لوازم دیجیتال صدق می کند که باید از محافظ جریان برق استفاده کنند.

وصل کردن گوشی موبایل با استفاده از کابل USB به کنسول بازی

خیلی از افراد عادت بدی دارند که فکر می کنند کنسول بازی مثل یک کامپیوتر یا یک پاور بانک عمل می کند.

ولی این کار باعث ضربه شدید به هارد دیسک پلی استیشن می شود که مطمئنا بعد چند بار استفاده ، هارد دیسک پلی استیشن دچار مشکل می شود.

وصل کردن گوشی موبایل به پلی استیشن 4 از طریق کابل USB نه تنها باعث خراب شدن هارد دیسک می شود بلکه این کار انرژی زیادی از کنسول می گیرد و به سخت افزار کنسول هم آسیب می رساند.

زود خاموش کردن کنسول یکی از دلایل خراب شدن هارد دیسک ps4

دلیل دیگری که باعث آسیب به هارد دیسک پلی استیشن می شود ، سریع خاموش کردن کنسول است.

که این فرایند بعد از چند ثانیه انجام می شود ولی بعضی از افراد منتظر نمی شوند و سریع کابل برق را از کنسول جدا می کنند.

و این کار بسیار مخرب برای هارد دیسک کنسول است.

وقتی که قصد خاموش کردن کنسول پلی استیشن 4 خود را دارید اول دکمه پاور کنسول را فشار دهید و بعد از

چند ثانیه نور آبی رنگ تبدیل به نور سفید می شود و بعد از چند ثانیه کامل نور LED خاموش می شود و در این موقع می توانید کابل برق را از کنسول خود جدا کنید.

ضربه شدید به کنسول باعث خراب شدن هارد دیسک کنسول می شود

می توان گفت که مهم ترین عامل خراب شدن هارد ps4 ، ضربه شدید به این کنسول است که

نه تنها باعث آسیب به هارد دیسک پلی استیشن می شود بلکه به لنز کنسول هم ضربه وارد می کند

حتی اگر از ارتفاع 10 سانتی متر هم به زمین بخورد ضربه جبران نا پذیری به کنسول وارد می شود.

این ضربات فقط از ارتفاع نیست ، بلکه ضربه با دست یا افتادن چیزی روی کنسول هم شامل می شود

در این مقاله به مهمترین دلایل خراب شدن هارد ps4 اشاره شد که شما می توانید در صورت بروز مشکل برای هارد کنسول ps4 خود نسبت به تعمیر هارد ps4 خود به مرکز رسمی تعمیرات ps4 در کرج (دیجی پد) مراجعه نمایید.

  • اولی ، استفاده از محفاظ برق
  • دومی ، متصل نکردن گوشی موبایل به کنسول بازی
  • سومی ، زود خاموش نکردن کنسول
  •  چهارمی ضربه وارد نکردن به کنسول است.
جهت دریافت هرگونه مشاوره درمورد خرابی هارد ps4 و دیگر مشکلات ps4 با کارشناسان دیجی پد تماس بگیرید.

تعمیر تخصصی هارد ps4 سونی در کرج

مرکز تعمیر PS4 (دیجی پد)
استفاده از کنسول های بازی و PS4 در این دوره بسیار رایج شده تا آنجا که بیشتر اوقات فراغت کودکان و حتی بزرگسالان (بزرگسالانِ علاقمند به بازی های کامپیوتری) با این دستگاه سپری می شود. بدیهی است که استفاده طولانی مدت و بسیار از این دستگاه، گاه به خرابی آن منجر می شود. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات PS4 پیشرفته ترین تجهیزات حوزه تعمیر را به کار گرفته اند تا تخصصی ترین خدمات مرتبط با این دستگاه را به شما ارائه نمایند. بنابراین کافی است تا با مشاهده هر گونه اختلال در این دستگاه به مرکز تعمیرات PS4 مراجعه نمایید و کارآمدترین خدمات مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایید

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات PS4 به دلیل حضور در دوره های تخصصی تعمیر، که با حضور اساتید بین‌المللی این حوزه برگزار می گردند، بر جدیدترین متدها و روشهای این حوزه مسلط گشته و توانایی آن را یافته اند تا با صرف مدت زمانی اندک، غالب اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری پیش آمده در PS4 را برطرف سازند.

 

تعمیرات تخصصی و فوق تخصصی هارد PS4 سونی

ولین مدل کنسول PS4  دارای دو کابل HDMI، سه پورت اترنت و 6 پورت USB بود. اما در نمایشگاه E3 2006، به منظور کاهش هزینه ساخت، تعداد پورت HDMI و Ethernet این کنسول به 1 و تعداد پورت USB به 4 کاهش یافت. این کنسول، در دو مدل 20 گیگابایت با قیمت 500 دلار و 60 گیگابایت با قیمت 600 دلار عرضه شد. مدل 60 گیگابایت، تنها مدل دارای پورت HDMI، وای فای، پشتیبانی از حافظه فلش و لوگوی نسل بود. هر دو مدل در سال 2006 در ژاپن، آمریکای شمالی و اروپا عرضه شدند.

 

در سپتامبر 2006، Sony اعلام کرد که به دلیل کمبود منابع ساخت درایو بلوری، نسخه مخصوص مناطق PAL این کنسول، در ماه مارس سال 2007 عرضه خواهد شد. در تاریخ 29 مرداد 1385، سونی اعلام کرد که پورت HDMI به مدل 20 گیگابایت این کنسول اضافه خواهد شد و قیمت آن در ژاپن 20 درصد کاهش خواهد یافت.

 

تعمیرات هارد PS4 در کرج

کنسول پلی استیشن 3، در هنگام عرضه، جنجال های بزرگی را به پا کرد. دو خریدار تحت اشغال گلوله قرار گرفتند و تعدادی از افرادی که به دنبال خرید این کنسول بودند، مورد سرقت قرار گرفتند. بسیاری از خریداران نیز به دلیل کمبود محصول در بازار، با هم درگیر شدند.

نمایندگی رسمی پلی استیشن

فروشگاه دیجی پد به عنوان تنها نمایندگی رسمی کنسول های پلی استیشن در ایران سعی دارد با انجام بهترین خدمات و فروش محصولات پلی استیشن رضایت شما مشتریان عزیز را جلب کند.

تمامی خدمات مربوط به کنسول های پلی استیشن از اولین تا جدید ترین محصولات این برند را با بهترین کیفیت و گارانتی برای شما انجام میدهد تا شما هیچگونه مشملی در استفاده از این محصولات نداشته باشید و از گذران وقت با کنسول خود نهایت لذت را ببرید.

چند مورد از خدمات نمایندگی رسمی پلی استیشن: 

نصب انواع بازی ها به صورت اکانت های قانونی، هکی (ظرفیتی)، فروش کنسول های پلی استیشن به صورت نو و کار کرده، تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری کنسول ها و دسته های بازی، فروش لوازم جانبی و اکسسوری اورجینال پلی استیشن و…

لاذم به ذکر است که تمامی خدمات با همراه با گارانتی بوده و قطعات استفاده شده برای تعمیرات کنسول ها و یا دسته های آن اصلی و اورجینال بوده تا شما با اطمینان خاطر کنسول و دسته خود را برای تعمیر به ما بسپارید.

 

 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *