تعمیرات دسته ps4 در استان البرز

تعمیرات دسته ps4 در استان البرز

تعمیرات لنز PS4

ما در نمایندگی رسمی PS4 استان البرز ( دیجی پد) تمامی تعمیرات PS4 از جمله تعمیر لنز آن را انجام می دهیم. ما با تیم متخصص و حرفه ای خود توانیی تعمیر تمامی قطعات کنسول شمارا داشته ، شما می توانید با مراجعه حضوری به مرکز ما و صحبت با کارشناسان با بهترین تصمیم را برای تعمیر PD4 خود گرفته و سپس تعمیر آن را شروع کنیم.

سونی هیچ غریبی برای طراحی سخت افزار خاص نیست. نینتندو و سگا آنالوگ را روی کنترلرهای خود در دهه 90 قرار داده اند؟ سونی با افزودن یک قلم اضافی و کنترل کننده های کنسول را دوباره تعریف می کند.تعمیرات دسته ps4 در استان البرز صفحه نمایش لمسی هستند de rigueur؟ سونی یک سطح لمسی روی جلوی و پشت PS Vita را لمس می کند. پلی استیشن 4 قطعه ای از طراحی مدرن مدرن مصرف کننده است، اما حتی آن را نیز دارد.

مورد در مورد: نوار نور دوالشوک 4. هر کنترل کننده PS4 مانند KITT از Knight Rider به نظر می رسد، با یک سنسور غول پیکر از نور پرتو در جلو. نه تنها برای پایین آوردن باتری خوب است، بلکه نوار نور در برخی از بازیها برخی از عملکردهای غیر معمول را انجام می دهد.تعمیرات دسته ps4 در استان البرز در زیر این استراحت یک انتخاب انتخابگر ظریف از نوار نور قابل توجهی است که از اولین سال بازی های PlayStation 4 استفاده می کند. پس از مرور این، نظرسنجی ما را در نظر بگیرید و در مورد کار نوار نور در نظر بگید.

تعمیرات دسته ps4 در استان البرز

گالری: PlayStation 4 (کنترل آبی / قرمز، ایستگاه شارژ و ایستگاه) | 24 عکس
+20
Tomb Raider نسخه تعمیم یافته: هر زمان که لارا یک مشعل را می گیرد، کنترل کننده شما تبدیل به یک نور هدایت کننده زندگی واقعی، سوسو زدن زرد و قرمز به تقلید شعله در بازی می شود.تعمیرات دسته ps4 در استان البرز زمانی که در تاریکی بازی میکنید، در فضای اطراف، و برای دوران ناگهانی داستانهای آتشفشان مفید است.
امتیاز: Lukewarm

سرنوشت: تیرانداز Bungie تعدادی رنگ برای نشان دادن حالت ها، از جمله قرمز همیشه محبوب برای سلامت کم، سفید برای مطابقت با چراغ قوه شبح و زرد اگر حمله فوق العاده شما به طور کامل شارژ ارائه می دهد.تعمیرات دسته ps4 در استان البرز این آخرین برای بازیکنان ضامن است که دوست دارند مردم را به آنچه که قبلا می دانند بگویند.
رتبه بندی: 50 درصد است

تعمیرات دسته ps4 در استان البرز

جدایی بیگانه: مجتمع خلاق باعث شوک به DualShock با احتمالا بهترین ویژگی نور نوار تا به امروز است. کنترلر آینه بازی ردیاب حرکت در بازی است،تعمیرات دسته ps4 در استان البرز زمان بطرف نور سفید در برابر سبز به دستگاه نشان می دهد که کسی در نزدیکی است یا … چیزی. پرتاب در صدای بلندگو سخنرانان و شما فقط اضافه شده jeebies برای رفتن با کسانی که heebies.
امتیاز: ما را نگه دار …

Grand Theft Auto 5: علاوه بر تغییر رنگ بر اساس شخصیتی که بازی می کنید، نوار نور هر وقت که پلیس در دم شما می شود، قرمز و آبی رنگ می شود. می دانید، فقط در مورد هر گونه سردرگمی وجود دارد.
امتیاز: این پلیس عادلانه است

Son of the Infamous دوم: یک کلاه قرمز واقعی کارما. استحکام رنگ منتشر شده نشان دهنده سطح کارمائی شماست. یک قرمز قوی قوی و شما به وضوح کمی از یک برادر.تعمیرات دسته ps4 در استان البرز در سمت پیچیده تر، هنگامی که شما DualShock خود را به صورت عمودی به رنگ اسپری نگه دارید، نوار نور با رنگ گرافیتی مطابقت دارد.
رتبه بندی: پسر عموی اول، دوبار حذف شد

ترانزیستور: نوار نور، همانند آبی صحبت کردن با بازی، همانند آبی رنگ است، که در هماهنگی با سخنرانی بزرگ شمشیرها هماهنگ است.تعمیرات دسته ps4 در استان البرز ایده، احتمالا این است که شما احساس کنید که ترانزیستور را نگه دارید، منفی که باید دوبار اندازه خود را بکشید.
رتبه بندی: فرمول موفقیت

افتخار ذکر است: Fez (تغییر رنگ برای بازی در زمان بازی روز)، Peggle 2 (یک آتش بازی رنگین کمان نشان می دهد زمانی که شما ضرب و شتم یک سطح)، دزد (روشن می درخشد سفید هنگامی که شما در خارج از دسترس) Hohokum (مسابقات رنگ همیشه در حال تغییر لانگ Mover)، Outlast (هنگامی که دید در شب فعال می شود سبز می شود)

جایزه دستاورد طول عمر: PS4 1.70 سیستم عامل (تنظیم روشنایی نوار نور به کم نور، تشکر از خدایان باتری)

تعمیرات دسته ps4 در استان البرز

تعمیرات دسته ps4 در استان البرز

خدمات اختصاصی تعمیر دسته PLAYSTATION سونی تعمیرات دسته ps4 در استان البرز
تعویض باطری دسته بازی پلی استیشن سونی تعمیرات دسته ps4 در استان البرز
تعویض روکش آنالوگ دسته بازی پلی استیشن تعمیرات دسته ps4 در استان البرز
تعویض دسته دسته تعمیرات دسته ps4 در استان البرز
تعمیر بایگانی دسته بازی پلی استیشن سونی تعمیرات دسته ps4 در استان البرز
مسیریابی مدار دسته تعمیرات دسته ps4 در استان البرز
تعمیر شناسایی دسته تعمیرات دسته ps4 در استان البرز
ریست کردن دسته بازی پلی استیشن سونی تعمیرات دسته ps4 در استان البرز
تعمیر عدم اتصال دسته به پلی استیشن سونی تعمیرات دسته ps4 در استان البرز
تعمیر خاموش شدن بعد از چند لحظه دسته به صورت خودکار
تعمیر سخت کار کردن یا کارنکردن دکمه ها یا چند دکمه
سرویس کامل دسته بازی پلی استیشن
عیبایابی مدار دسته تعمیرات دسته ps4 در استان البرز
تعویض لاستیک دکمه دسته تعمیرات دسته ps4 در استان البرز
تعویض آنالوگ دسته بازی پلی استیشن سونی تعمیرات دسته ps4 در استان البرز
تعویض سویچ دسته PlayStation
تعویض کامل برد برد پلی استیشن تعمیرات دسته ps4 در استان البرز
تعویض RT LT دسته
تعویض پایه شارژه دسته انواع پلی استیشن سونی تعمیرات دسته ps4 در استان البرز
تعویض جای USB دسته PlayStation
تعویض فلت دسته بازی پلی استیشن سونی تعمیرات دسته ps4 در استان البرز

5/5 - (2 امتیاز)

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: digiped

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • برای ارتباط با واحد تعمیرات با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید
    09024828152 - 02636606671 - 09121710932