تعمیرات دسته ps4 کرج

Bydigiped

مارس 11, 2020 , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تعمیر دسته ps4 کرج

نحوه کار با دسته بازی پلی استیشن : دکمه PS را روی دسته فشار دهید، و سپس یک کاربر را انتخاب کنید. اولین باری که از دسته ps4 استفاده می کنید ، باید آن را با سیستم PS4 pair  خود هماهنگ کنید.
حداکثر چهار دسته می توانند همزمان استفاده شوند. هنگامی که دکمه PS را فشار می دهید ، نوار نور به یک رنگ اختصاصی منحصر به فرد درمی آید. رنگی که اختصاص داده شده بستگی به روشی دارد که در آن هر کاربر دکمه PS را فشار می دهند. اولین دسته ps4 متصل ، به رنگ آبی ، دومی قرمز ، سوم با رنگ سبز و چهارم صورتی است.

ست کردن یک دستگاه

اولین باری که از یک دسته ps4 استفاده می کنید یا می خواهید از یک دسته ps4 در یک سیستم دیگر استفاده کنید ، باید آن را با سیستم هماهنگ کنید. در هنگام روشن بودن سیستم ، دسته را با کابل USB به سیستم خود وصل کنید. وقتی می خواهید از دو یا چند دسته ps4 استفاده کنید ، باید هر دسته را به طور جداگانه با دستگاه هماهنگ کنید.

تعمیر دسته psf

شارژ دسته ps۴


باتری دسته ps4 با یک کابل USB و با اتصال آن به دستگاه شارژ می شود. سیستم باید روشن یا در حالت استراحت باشد. هنگامی که دکمه PS را فشار داده و نگه دارید ، میزان شارژ باتری روی صفحه ظاهر می شود. در حالی که سیستم در حالت استراحت است ، نوار نوری نارنجی به آرامی چشمک می زند. با اتمام شارژ ، نوار نور خاموش می شود. وقتی که باتری دسته ps4 شارژ نداشته باشد تقریباً 2 ساعت طول می کشد تا شارژ شود .
وقتی دما بین 10 تا 30 درجه سانتیگراد (50 درجه فارنهایت و 86 درجه فارنهایت) باشد ، دسته ps4 را شارژ کنید. شما باید حداقل یک بار در سال دسته کنسول خود را را به طور کامل شارژ کنید تا عملکرد مناسب آن حفظ شود.

عمر باطری دسته بازی

عمر باتری بسته به نحوه استفاده از دسته ps4 و محیطی دسته در آن استفاده و ذخیره می شود بستگی دارد. برای شارژ شدن سیستم در حالت استراحت ، گزینه دیگری به غیر از [خاموش] در (تنظیمات)> [تنظیمات ذخیره انرژی]> [تنظیم ویژگی های موجود در حالت استراحت]> [منبع تغذیه به پورت های USB] را انتخاب کنید. برخی از تنظیمات دستیابی فقط ممکن است در صفحه های خاص اعمال شود. همچنین ، ممکن است تنظیمات در عکسهای صفحه یا کلیپ های ویدیویی یا تصاویر نشان داده شده در پخش ها اعمال نشوند.

تعمیر دسته ps4 در کرج
تعمیر دسته ps4 در کرج

تنظیمات دسته ps4

متن به گفتار : برای گوش دادن به متن روی صفحه و اطلاعات متنی ، از ویژگی متن به گفتار استفاده کنید. برای فعال کردن تنظیمات سرعت و حجم خواندن ، [فعال کردن متن به گفتار] را انتخاب کنید.
این ویژگی فقط در سیستم های PS4 فروخته شده در کشورها یا مناطق خاصی موجود است.
ویژگی متن به گفتار فقط در صورت تنظیم زبان سیستم [انگلیسی (ایالات متحده آمریکا)] در دسترس است.

بزرگنمایی : برای فعال کردن ویژگی بزرگنمایی ، قسمت [فعال کردن زوم] را انتخاب کنید. در هنگام بزرگنمایی ، فقط می توانید منطقه بزرگ شده را تغییر داده یا بزرگنمایی را لغو کنید.
هر کاربر می تواند این ویژگی را فعال کند.

تعمیر دسته psf تخصصی
تعمیر دسته psf تخصصی

سؤالات متداول تعمیر دسته ps4

چه مدت طول می کشد برای تعمیر یک دستگاه؟
هدف ما این است که دستگاه را در اسرع وقت به شما بازگردانیم. اما مدت زمان تعمیر هر دستگاه نسبت به مشکل و آسیب متفاوت است. پس از بازگشت دستگاه به فروشگاه مورد نظر شما ، از شما می خواهیم دستگاه را کامل تست بفرمایید.

آیا اطلاعات کنسول حفظ میشود؟
تمام داده های موجود در کنسول مانند زمانی که آن را به فروشگاه تحویل داده اید حفظ خواهد شد، اما در صورت خراب شدن هارد دیسک داده های شما از بین می رود.


همانطور که برای پلی استیشن 4 چشم، خوب، این تغییر بسیار چشمگیر در مقایسه با سلف است. البته، چشم جدید با نوار شکل، با کنترل حرکت Motion Play (و DualShock 4) کار می کند و بر روی کاغذ به عنوان یک متقاعد کننده تر نسبت به نسخه آینده کینکت مایکروسافت نگاه می کند. چرا؟ خوب، چشم دوربین های دوگانه را می دهد که می تواند به صورت جداگانه فیلم RAW / YUV 1280×800 پیکسل را در فریم 30 فریم بر ثانیه (و 640×480 در 120 فریم در ثانیه یا 320×192 در 240 فریم در ثانیه) ضبط کند – این رقم در مقایسه با چشم یک لنز موجود و قابلیت ضبط ویدیو 640×480 قدیمی .

تعمیر دسته ps4 در کرج

خدمات اختصاصی تعمیر دسته PLAYSTATION سونی تعمیرات د کرج
تعویض باطری دسته بازی پلی استیشن سونی تعمیرات دسته ps4 کرج
تعویض روکش آنالوگ دسته بازی پلی استیشن تعمیرات کرج
تعویض دسته تعمیرات دسته ps4 کرج
تعمیر بایگانی دسته بازی پلی استیشن سونی تعمیرات دسته ps4 کرج
مسیریابی مدار دسته
تعمیر شناسایی دسته
ریست کردن دسته بازی پلی استیشن سونی تعمیرات کرج
تعمیر عدم اتصال دسته به پلی استیشن سونی تعمیرات کرج
تعمیر خاموش شدن بعد از چند لحظه دسته به صورت خودکار تعمیرات دسته ps4 کرج

انواع تعمیر دسته بازی


تعمیر سخت کار کردن یا کارنکردن دکمه ها یا چند دکمه تعمیرات دسته ps4 کرج
سرویس کامل دسته بازی پلی استیشن تعمیرات دسته ps4 کرج
عیبایابی مدار دسته
تعویض لاستیک دکمه دسته
تعویض آنالوگ دسته بازی پلی استیشن سونی تعمیرات دسته ps4 کرج
تعویض سویچ دسته PlayStation
تعویض کامل برد برد پلی استیشن تعمیرات دسته ps4 کرج
تعویض RT LT دسته تعمیرات دسته ps4 کرج
تعویض پایه شارژه دسته انواع پلی استیشن سونی تعمیرات کرج
تعویض جای USB دسته PlayStation

5/5 - (2 امتیاز)

By digiped

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • برای ارتباط با واحد تعمیرات با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید
    09024828152 - 02636606671 - 09121710932