تعمیرات دسته ps4

تعمیرات دسته ps4

تعمیرات تخصصی

ما در نمایندگی کنسول های PS4  در استان البرز تمامی تعمیرات مربوط به این کنسول را انجام داده و یکی از آن ها تعمیر دسته  PS4 می باشد.

تمام گیمر ها می دانند که یک دسته خراب چقدر میتواند در بازی آن ها تاثیر منفی بگذارند، پس بهتر است دسته یا کنسول خود را به مرکز ما ارائه دهید تا در سریع ترین زمان ممکن مثل روز اول خود شود.

دسته Play station 4  تنها راه ارتباطی شما با کنسول ps4 شماست. در صورتی که دسته Play station 4 دچار نقص شود ، تنها راه ارتباطی شما با کنسول ps4 تان قطع خواهد شد. این مشکل بدترین مسئله ای است که یک گیمر حرفه ای میتواند با آن مواجه شود. خوشبختانه اکثر نقص هایی که برای دسته Play station 4 به وجود می آید قابل رفع شدن هستند و امکان تعمیر آن وجود دارد. در مجموعه دیجی پد ،گروهی از تعمیرکاران با تجربه و مسلط به امور تعمیر PS4 و دسته Play station 4 گرد هم آمده اند تا بهترین سرویس تعمیر را به شما مشتریان عزیز ارائه دهند. در صورتی که نیاز به سرویس تعمیر دسته Play station 4 دارید ، کافیست با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان مشاوره مناسب داده شود.

تعمیرات دسته Play station 4 کاری تخصصی بوده و هر شخصی از عهده بر نخواهد آمد. در صورتی که تجربه لازم را جهت تعمیر دسته Play station 4 ندارید ، بهتر است این کار را به عهده تعمیرکاری با تجربه بگذارید. در صورت نابلدی در این امر خسارت های زیادی به دسته Play station 4 وارد شده و هزینه های شما چند برابر خواهد شد.

تعمیرات دسته ps4

تعمیر مدار دسته ps4

یکی از بخش های فرایند تعمیر دسته Play station 4، مربوط به ترمیم مدار است. مشکلات مدار منشأ بسیاری از اختلالات عملکردی دسته های بازی به شمار می روند. برای تعمیر مدار دسته Play station 4 باید تمامی اجزا شامل باتری ها و … جدا شوند. همچنین نیاز به استفاده از تست مقاومت مولتی متر برای این منظور می باشد. سپس مدارهای آسیب دیده ترمیم می شوند تا دسته ها بدون ایراد کار کنند. در صورت بالا بودن شدت آسیب دیدگی مدارها هم این بخش تعویض می شود. در این صورت تیم تعمیرات دسته بازی پلی استیشن نهایت تلاششان را می کنند که فرایند تعویض به درستی انجام شده و مدارها نهایت تطابق و هماهنگی را با دسته و سایر قطعات آن داشته باشند.

جهت دریافت مشاوره با کارشناسان دیجی پد تماس بگیرید 

تعمیر آنالوگ دسته ps4

یکی از بخش های مهمی که در فرایند تعمیر دسته Play station 4 مورد توجه قرار می گیرد، آنالوگ این قطعه است. نوع خرابی آنالوگ ها به گونه ای است که امکان تعمیر آنها وجود نداشته و نیاز به تعویض خواهند داشت. البته تکنسین های تعمیر پلی استیشن در نمایندگی تعمیرات کنسول بازی تلاش می کنند که این قطعه ترمیم شده و نیاز به تعویض نداشته باشد. اما خاصیت ساختاری آنالوگ به گونه‌ای است که غیر قابل تعمیر بوده و چاره ای جز تعویض آن وجود نخواهد داشت.

در میان مدل های متنوع آنالوگ، نوع طوسی آن از بقیه مناسب تر بوده و بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر این بخش از کار افتاده باشد، تیم تعمیرات دسته Play station 4 آن را با قطعه جدید و اورجینال تعویض می‌کنند. به این ترتیب شما می‌توانید مجددا از دسته بازی کنسول تان استفاده کرده و تا مدتها نیاز به خرید دسته جدید نداشته باشید.

چرا دسته PS4 شارژ نمی‌شود
یکی از مشکلات رایج دسته‌های بازی شارژ نشدن دسته است. این مشکل اغلب در دسته ps4 مشاهده می‌شود و می‌تواند به دلایل مختلف سخت افزاری، رخ بدهد.

  • در اولین قدم باید به وسیله یک سوزن دکمهReset دسته را چند ثانیه فشار دهید تا دسته ریست شود.
  • بعد از ریست شدن باید دسته کنسول بازی را دوباره به شارژ بزنید و بعد از آن استفاده کنید.
  • اگر مشکل با Reset حل نشد، باید ورودی و خروجی USB دسته را چک کنید. زیرا ممکن است پورت‌های USB و یا حتی سوکت USB خود دسته به مشکل خورده یا شکسته باشد.
    گاهی اوقات شارژ نشدن دسته‌ها به این دلیل است که دسته با پاوربانک یا شارژر موبایل شارژ شده و دسته آسیب دیده است. حتی ممکن است به مرور با شارژ شدن کامل دسته و کشیدن آن از شارژر، ناگهان شارژ دسته، خالی شود. رفع این مشکل باید توسط تکنسین کنسول بازی انجام شود در نتیجه باید از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید.

تعمیرات دسته ps4

روشن نشدن دسته ps4
روشن نشدن دسته ps4 می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد و به شکل‌های مختلف خودنمایی کند. مشکل روشن نشدن دسته ps4 گاهی با ریست کردن دسته و شارژ دسته از بین می‌رود ولی گاهی به دلیل تمام شدن عمر دسته‌ها چاره‌ای جز تعویض دسته بازی نیست. حضور دستگاه‌هایی با میدان مغناطیسی در اطراف کنسول بازی نیز می‌تواند روی عملکرد دستگاه موثر باشد و باعث هنگ کردن دسته‌ها شود.

  • در این حالت باید ابتدا دسته‌ها را ریست کنید.
  • در صورتیکه با ریست کردن دسته‌ها مشکل حل نشد، حتما از یک تعمیرکار کنسول بازی کمک بگیرید.

منحرف شدن آنالوگ دسته ps در هنگام بازی
گاهی اوقات در حین بازی، آنالوگ را به سمت جلو حرکت می‌دهید. اما کاراکتر در بازی منحرف شده و درست حرکت نمی‌کند در این زمان ممکن است مشکل از شوکر دسته باشد یا در مدار دسته مشکلی به وجود آمده باشد. این مورد را باید ابتدا در بازی‌های شوتر تست کنید، اگر همچنان این مشکل وجود دارد، احتمالا دسته شما با دچار خرابی شده و باید تعمیر آن را به یک تعمیرکار ماهر بسپارید. اما اگر در بازی‌های شوتر هم کاراکتر بازی چرخش دارد، احتمالا آنالوگ دسته پلی استیشن آسیب دیده است.

روشن شدن چراغ قرمز چشمک زن در پلی استیشن
مشکل چشمک زدن چراغ قرمز پلی استیشن بیشتر در ps4 به وجود می‌آید. اغلب بعد از روشن شدن نوار کنار دستگاه به رنگ قرمز و چشمک زدن چراغ، پس از سه بوق دستگاه خاموش می‌شود. دلیل این اتفاق بالا رفتن دمای پلی استیشن است.

اگر پلی استیشن شما بیش از اندازه داغ می‌شود، این احتمال وجود دارد که فن پلی استیشن خراب شده باشد. برای اینکه جلوی این اتفاق را بگیرید، بهتر است پلی استیشن در فضایی مناسب که دارای تهویه است و دمای خنک‌تری دارد، قرار بگیرد. همچنین از روشن گذاشتن طولانی دستگاه نیز خودداری کنید و اجازه دهید دمای دستگاه پایین بیاید.

تعمیر دسته ps4

همانطور که سونی توضیح داد سخت افزار و نرم افزار در آینده PlayStation 4 روز گذشته، دو دستگاه ورودی بسیار مهم – کنترل DualShock 4 و PlayStation 4 Eye دوربین – تعمیرات دسته ps4 نیز عرضه شد. اما سونی به طور کامل در مورد چگونگی کارکردن آن کاملا جلو نیافت.

خوشبختانه یک نشریه رسمی سونی (PDF) دو قطعه مهم از سخت افزار PS4 را روشن می کند.

کنترلر Dualshock 4 دارای بلوتوث 2.1 + EDR مجهز به طراحی آزمایش شده و درست استفاده شده در نسل های قبل از طراحی کنترل کننده PlayStation است، اما این حرکت با ویژگی های جدیدتر از همیشه پیش می آید. اوه، و آن را کمی سخت تر می لرزد، بیش از حد.

شما در مورد کنترل کننده DualShock جدید چه فکر میکنید؟ سکوت در کامنت های پایین.

(اعتبار: Sony Computer Entertainment)
نوار نور جدید DualShock 4 دارای سه LED رنگی است و با رابط کاربری ضبط حرکتی پلی استیشن همراه است. آرایه LED می تواند رنگ ها را برای مطابقت با رنگ یک شخصیت در یک بازی ویدئویی تغییر دهد یا یک بازیکن را به یک وضعیت مهم هشدار دهد – مثلا یک الگوی چشمک زن هنگام مرگ شما.

به دکمه شروع و دکمه های انتخاب دست بزنید: این استانداردهای قدیمی در حال حاضر در دکمه های گزینه در نزدیکی بالا قرار دارند. در نزدیکی، یک دکمه به اشتراک گذاری باعث می شود که گیمرها توانایی پخش گیم پلی زنده را به UStream، آپلود فیلم های گیم پلی ضبط شده به فیس بوک و سایر گزینه های اجتماعی. تصاویر ارائه شده توسط سونی نشان می دهد که DS4 ممکن است یک لاستیک (یا پلاستیکی اچ شده) را به عقب برای جذب بیشتر و کمتر fumbles ورزش.

تعمیرات دسته ps4

خدمات اختصاصی تعمیر دسته PLAYSTATION تعمیرات دسته ps4
تعویض باطری دسته بازی پلی استیشن سونی تعمیرات دسته ps4
تعویض روکش آنالوگ دسته بازی پلی استیشن تعمیرات دسته ps4 
تعویض دسته تعمیرات دسته ps4
تعمیر بایگانی دسته بازی پلی استیشن سونی تعمیرات دسته ps4
مسیریابی مدار دسته ps4
تعمیر شناسایی دسته ps4
ریست کردن دسته بازی پلی استیشن سونیتعمیرات دسته ps4
تعمیر عدم اتصال دسته به پلی استیشن سونی تعمیرات دسته ps4
تعمیر خاموش شدن بعد از چند لحظه دسته به صورت خودکار
تعمیر سخت کار کردن یا کارنکردن دکمه ها یا چند دکمه
سرویس کامل دسته بازی پلی استیشن
عیبایابی مدار دسته
تعویض لاستیک دکمه دسته
تعویض آنالوگ دسته بازی پلی استیشن سونی تعمیرات دسته ps4
تعویض سویچ دسته PlayStation
تعویض کامل برد برد پلی استیشن تعمیرات دسته ps4
تعویض RT LT دسته
تعویض پایه شارژه دسته انواع پلی استیشن سونی تعمیرات دسته ps4
تعویض جای USB دسته PlayStation تعمیرات دسته ps4 
تعویض فلت دسته بازی پلی استیشن سونی در کرج

5/5 - (3 امتیاز)

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: digiped

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • برای ارتباط با واحد تعمیرات با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید
    09024828152 - 02636606671 - 09121710932