تعمیرات لنز پلی استیشن در کرج

تعمیرات لنز پلی استیشن در کرج

با وجود گذر زمان و ماشین سازی زندگی و افزایش آپارتمان نشینی اکثر فرزندان به بازی های رایانه ای تمایل دارند و با آن سرگرم می شوند. از سال 1996 با آمدن کنسول های بازی به بازار بسیار مورد پذیرش قرار گرفت و محبوبیت ویژه ای بین کودکان و حتی بزرگسالان دارد.

به دلیل آنکه این بازی بین افراد بسیار محبوب است، ممکن است بسیاری از افراد درگیر بازی با دستگاه باشند، این امر موجب آسیب به دستگاه می شود که نیاز به تعمیر پلی استیشن دارد و همچنین با وجود گرد و غبار موجود در هوا باعث نفوذ ذرات ریز به داخل دستگاه پخش پلی استیشن خود است که برای تعمیر آن نیاز به تعمیر پلی استیشن است .

 

تعمیر پلی استیشن در کرج برای متخصصین دیجی پد از اهمیت زیادی برخوردار است و باید آن را به فردی ماهر سپرد و همچنین از لوازمی که برای تعمیر پلی استیشن در دیجی پد کرج شما به کار می رود باید مطمئن باشید و ضمانت در برابر آن باشد که در صورت خرابی دوباره نیاز به تعمیر پلی استیشن  نباشد . در حال حاضر مسئله مهم این است که ما باید برای تعمیر پلی استیشن به کجا مراجعه کنیم. بهترین گزینه این است که به نمایندگی دستگاه بپردازیم زیرا نمایندگی برای تعمیر پلی استیشن در کرج بیشتر غالب و قابل اعتماد تر است. همچنین سپردن بازی پلی استیشن به مرکز قابل اعتماد که در زمان کوتاه تر با هزینه مناسب مناسب می تواند کار شما را انجام می دهد رضایتمندی شما و راحتی بیشتر برای تعمیر پلی استیشن شا است.

چه عواملی باعث خرابی لیزر کنسول شما می شود؟

 

دیود لیزر در همه کنسول ها ، نه فقط در PS4 ، به طور طبیعی خراب می شود تا جایی که دیگر دیسک نمی خوانند. قدرت و تمرکز لیزر با گذشت زمان کاهش می یابد. به طور معمول دیود لیزر Blu-ray است که از کار می افتد زیرا معمولاً بیشترین استفاده را دارد. ممکن است دیسکهای DVD و صوتی کار کنند زیرا اینها از لیزر متفاوت (قرمز) که در همان مونتاژ است استفاده می کنند.

گاهی اوقات ممکن است آسیب فیزیکی برای لنزهای لیزر کنسول رخ دهد. اگر کنسول در حالی که دیسک به داخل آن می چرخد ​​جابجا شده یا کوبیده شود ، می تواند باعث تماس آن با لنز لیزر و آسیب رساندن آن شود. همچنین ممکن است در صورت وقوع این اتفاق ، متوجه خراش دایره ای شکل روی دیسک شوید.

چگونه لیزر کنسول بازی را تعمیر کنیم؟
ما مکانیسم درایو دیسک را بررسی می کنیم تا از این طریق خطا برداشته شود (اگر مکانیزم باشد ، ترمیم ارزانتری برای دیدن اینجا کلیک کنید). اگر همه چیز با مکانیزم درایو خوب است ، ما کل مجموعه لیزر را برای یک مجموعه جدید عوض می کنیم.

در مرکز تعمیرات دیجی پد ما تمامی لنز کنسول های سونی از جمله :

ps1 – ps2 – ps3 – ps4 را در کمترین زمان ممکن تعمیر و تحویل می دهیم

5/5 - (2 امتیاز)

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: digiped

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • برای ارتباط با واحد تعمیرات با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید
    09024828152 - 02636606671 - 09121710932