تعمیر xbox one در کرج تعمیر پلی استیشن 3 در شهر کرج تعمیر ترمیم درایو دستگاه PS4 سونی در کرج تعمیر دسته پلی استیشن 4 در کرج تعمیر لنز xbox در کرج تعمیر و تعویض لنز PS4 pro سونی در کرج تعمیرات Play Station 4 تعمیرات ps4 در کرج تعمیرات xbox تعمیرات xbox در کرج تعمیرات xobox one تعمیرات انواع پلی استیشن تعمیرات پلی استیشن تعمیرات پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات تخصصی پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات تخصصی و حرفه ای Play Station4 pro در کرج تعمیرات دسته xbox در کرج تعمیرات سخت افزاری ps2 در کرج تعمیرات سخت افزاری پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در استان البرز تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در کرج تعمیرات لنز پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات نرم افزاری پلی استیشن 3 در کرج نمایندگی Playstation نمایندگی Playstation 4 نمایندگی ps4 نمایندگی xbox نمایندگی xbox 360 نمایندگی پلی استیشن نمایندگی رسمی پلی استیشن در کرج

نمایندگی ps4 pro کرج

نمایندگی ps4 pro کرج

نمایندگی رسمی

نمایندگی رسمی PS4 در شهر کرج ( دیجی پد) آماده حل تمامی مشکلات کنسول های PS4 شما با تمامی می باشد. شما می توانید با مراجعه حضوری به نمایندگی رسمی PS4 تمامی مشکلات خود را حل کرده و علاوه بر این موضوع می توانید کنسول های خود را با مناسب ترین قیمت به فروش برسانید.

 

سیستم عامل در قلب PlayStation 4 سونی FreeBSD 9.0 است.

به نظر می رسد که سیستم عامل OrBIS OS که PlayStation 4 را به کار می اندازد، یک سیستم عامل سونی از FreeBSD 9.0 است. جای تعجب نیست که FreeBSD در مورد لینوکس استفاده می شود، بخشی به دلیل لیبرال بودن مجوز بیشتر.نمایندگی ps4 pro کرج PlayStation 4 x86_64 در حال حاضر به جای Cell-based است، که باعث می شود استفاده از FreeBSD آسان تر شود.

کمی شگفت آور است که FreeBSD در حالی که در قلب سونی PS4 است استفاده می شود AMU هشت هسته APU با گرافیک Radeon استفاده می شود استفاده می شود.نمایندگی ps4 pro کرج در حال حاضر راننده کاتالیست برای هر سیستم عامل BSD موجود نیست و راننده منبع باز از لینوکس با Radeon KMS منتقل شده و Gallium3D هنوز در حالت اولیه است. بنابراين، سونی در همکاری با AMD باید درایور گرافیکی خود را برای PlayStation 4 با FreeBSD توسعه داده و یا حداقل کد پایه Catalyst را به BSD منتقل کند.

اطلاعات FreeBSD 9.0 که از PlayStation 4 پشتیبانی می کند در VGLeaks.com به اشتراک گذاشته شده و بر اساس یک کیت توسعه نسل دوم برای کنسول آینده

من مصاحبه با استاد ارشد استودیوی جهانی مایکل دنی پس از نشان PS4. در اینجا ما فلسفه پشت کنسول جدید، کنترلر، عدم سازگاری عقب و برنامه های آینده سونی را مورد بحث قرار می دهیم.

OPM شما درباره خدمات، فن آوری و ایده هایتان صحبت کردید؛ چگونه می خواهید PS4 را به یک بازار گاه به گاه ارائه دهید؟

نمایندگی ps4 pro کرج

مایکل دنی بنابراین من فکر می کنم که دو ستون دیگر که ما در مورد طراحی صحبت کردیم، سادگی و سرعتی بود. حتی با در نظر گرفتن یک گام از اینجا، PlayStation 4 هنوز هم می تواند از مدرسه قدیمی بدون اتصال به اینترنت لذت ببرد. نمایندگی ps4 pro کرج بنابراین بستگی دارد به کدام سطح شما می خواهید از این مجموعه ویژگی ها استفاده کنید. بنابراین، با “ساده” و “فوری” ما آن را می خواهیم به طوری که همه چیز یک دکمه را کلیک کنید، به عنوان مثال. و “فوری” این موانع را که می تواند بین بازیکنان پخش کننده دسترسی به محتوا را خلع سلاح کند، کاهش می دهد.

Playstation 4 هنوز هم می تواند از مدرسه قدیمی بدون اتصال به اینترنت لذت ببرد
بهترین مثال این است که فقط دانلود پس زمینه نیست بلکه قادر به پخش محتوای دیجیتال به عنوان آن را برای دانلود به عنوان مثال. پیام های زیادی وجود دارد زیرا ویژگی های زیادی وجود دارد اما کل سیستم را غنی می کند. من فکر می کنم این تجربه آنها است، زمانی که مردم دست خود را بر روی دستگاه می گیرند، از تجربیات لذت می برند، از تعامل بدون درز از سوی بخش اجتماعی بازی، شخصی سازی، ایده ای که ما می توانیم توصیه و آن را محتواي ترجيحي به افرادي که ما در کنار آنها هستيم. من فکر می کنم تمام این ایده ها در تجربه بازی و نحوه ی بازی کردن به دست می آیند.

OPM آیا پس زمینه یک پاسخ به پچ در PS3 را دانلود می کنید؟ یکی از رایج ترین توییت های بازی که من می بینم این است که افرادی شکایت دارند که بازی X را بازی نمی کنند، زیرا به روز رسانی لازم است.

MD فکر می کنم از هر سیستمی که در آن قرار داده اید یاد می گیرید و فکر می کنم چیز خوبی است که از آنچه انجام می دهید یاد بگیرند. من از ابتدا فکر می کنم زمانی که ما شروع به صحبت در مورد مفهوم پلی استیشن 4، تا 5 سال پیش، شما همیشه یاد می گیرید؛ چه بهبودی می توانیم انجام دهیم؟ مثال کنترل کننده، مردم در مورد ویژگی های جدید در مورد آن صحبت می کنند، اما گاهی اوقات مردم فراموش می کنند ما پیشرفت هایی نیز کرده ایم. چوب ها و دکمه ها برای کنترل بیشتر در بازی ها بیشتر است. نمایندگی ps4 pro کرج به عنوان مثال، تاخیر کمتری وجود دارد. پس از آن شما با ویژگی لمسی جدید با لمس صفحه، با دکمه اشتراک گذاری، با نوار نور و غیره لایه می کنید. بنابراین در سراسر سیستم می توان پیشرفت کرد، یک لیست آرزو از طرفداران بازی وجود دارد، از طرف طرفداران پلی استیشن، بنابراین ما مرتب سازی بر اساس آن پس ما نیز بیشتر اضافه می کنیم.

OPM چرا تصمیم گرفتید فیزیکی را فاش نکنید؟

MD وقتي است که آمده است. ایده این رویداد واقعا برای مردم فلسفه ما، چشم انداز ما برای PlayStation 4 توضیح داد. ما می خواستیم یک رویکرد بسیار متمرکز در مورد gamer. یک برنامه بسیار محور مصرف کننده. و با توجه به محتواي زياد آن به اطلاع عموم رسيد و ما بايد قبل از آن با جامعه توسعه مشورت کنيم. من فکر می کنم که همه هم اکنون این را درک می کنند: چه چیزی ما در مورد آن چه انجام می دهیم. مطمئنا از دیدگاه انتشار، تصویر خوبی از جعبه به عنوان یک چیز برجسته، یک دیدگاه نادرست است اما زمان زیادی برای آن وجود دارد

تعمیرات PLAYSTATION4 در تعمیرات PLAYSTATION4 درنمایندگی ps4 pro کرج
تعمیر و رفع کلیه ایرادات پلی استیشن 4 درنمایندگی ps4 pro کرج
جایگزینی و ریبال چیپ APU، RAM، Bridge Bridge در نمایندگی ps4 pro کرج
تعمیر و رفع هنگ و فریز و خاموش شدن ناگهانی کنسول بازی در نمایندگی ps4 pro کرج
تعمیر برد اصلی، تعویض درایو، تعویض لنز، تعمیرات آداپتور درنمایندگی ps4 pro کرج
تعمیر دوربین کنسول و تعمیرات کینکت در نمایندگی ps4 pro کرج
تعمیرات XBOX ONE در نمایندگی ps4 pro کرج
تعمیر برد ایکس باکس 1 در نمایندگی ps4 pro کرج
برطرف کردن مشکلات دستگاه هنگ و داغ کردن برد در نمایندگی ps4 pro کرج
تعویض چیپ گرافیک و تعمیر رم دستگاه در نمایندگی ps4 pro کرج
پروگرام کردن بایوس ایکس باکس در نمایندگی ps4 pro کرج
برطرف کردن فایوب APU، پل جنوبی، ناند در نمایندگی ps4 pro کرج
تعویض درایو کنسول، تعمیر آداپتور، تعمیر و نگهداری کنترلر و کینکت در نمایندگی ps4 pro کرج
تعمیرات PlayStation3، XBOX 360 در نمایندگی ps4 pro کرج
عیببابی بخش تأدیه کنسول بازی در نمایندگی ps4 pro کرج
تعمیرات ایکس باکس 360 در نمایندگی ps4 pro کرج
تعمیرات پلی استیشن 3 در نمایندگی ps4 pro کرج
ریبال کردن چیپ گرافیک، تعمیر بخش رم و چیپ اصلی کنسول درنمایندگی ps4 pro کرج
فروش لنز پلی استیشن و فروش لنز ایکس باکس 360 در نمایندگی ps4 pro کرج
تعمیرات کینکت و فروش اصلی آداپتور در نمایندگی ps4 pro کرج
تعمیر دسته جوی استیک و تعمیر كنترل كنسول در نمایندگی ps4 pro کرج
تعمیر خط مشی هنگ کردن و داغ کردن کنسول بازی در نمایندگی ps4 pro کرج
تعمیر قسمت پورت HDMI در پلی استیشن در نمایندگی ps4 pro کرج
برخی دیگر از خدمات واحد تعمیرات کنسول بازی سونی در نمایندگی ps4 pro کرج
دانگرید انواع مدلهای فت و اسلیم ps3 و نصب بالاترین ورژن کپی خور بر روی آن
جی تگ همه مدل های ایکس باکس 360 فت و اسلیم
نصب تمام نرم افزارهای جی تگ برای اجرای بازی از روی هارد
تعمیرات دسته جوی استیک ایکس باکس 360 در نمایندگی ps4 pro کرج
تعمیرات تخصصی دسته بازی دستگاه پلی استیشن 3 در نمایندگی ps4 pro کرج
تعمیرات هارد پلی استیشن PS3 در نمایندگی ps4 pro کرج
برطرف کردن اشکلات نرم افزاری ایکس باکس و PS3 درنمایندگی ps4 pro کرج
فروش لنز پلی استیشن و فروش لنز ایکس باکس و فروش هارد پلی استیشن نیز از خدمات ما در احد تعمیرات کنسول بازی سونی درنمایندگی ps4 pro کرج است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *