آموزش های کنسول xbox, نمایندگی های کنسول سونی

نصب بازی xbox one s کرج

نصب بازی xbox one s کرج

نصب بازی xbox one s کرج

برای همه ما پیش‌آمده که بعد از خرید یک بازی و استفاده از آن، نسبت به هزینه ای که برای آن کرده ایم لذت نبرده باشیم و یا قیمت های سرسام آورِ بازی های کنسول های بازی باعث شده که از خرید بازی مورد علاقه ی خود پشیمان شده ایم.
خب چاره چیست؟ میتوانیم تمام بازی های موجود در بازار را تهیه کنیم و یا بیخیالِ بازی شویم؟ جواب خیر است !
دیجی پد برای این مشکل راه چاره ای اندیشیده تا هم بتوانید اکثر بازی ها را یک جا داشته باشید و هم هزینه ی بسیار کمتری پرداخت کنید. نصب بازی xbox one s کرج به صورت تخصصی توسط این مرکز انجام میشود.

شما میتوانید تعدادی از بازی ها را به صورت یک جا و بدون نیاز بهصرف هزینه های بالا، آنها در xbox one s  خود داشته باشید.

در چه مواقعی به نصب بازی xbox one s نیاز داریم؟

امروزه در بسیاری از خانه‌ها برای سرگرمی و بهتر گذراندن وقت، اعضای خانواده از وسایل بازی زیادی استفاده می کنند که کنسول های بازی از جمله  xbox one s  در رده اول این لیست قرار دارد. و از آنجایی که تنوع بازی و سرعت آپدیت آنها بسیار بالاست، بهترین راه برای آن دسته از دوستانی که به بازی های مختلف علاقه دارند و نمیخواهند هزینه های بالایی را پرداخت کنند، نصب بازی xbox one s کرج است که خوشبختانه دیجی پد توسط متخصصین حرفه ای خود این شرایط را برای شما عزیزان فراهم کرد است.

نصب بازی xbox one s در کرج

نصب بازی xbox one s در کرج

هزینه نصب بازی xbox one s کرج چقدر است؟

قیمت نصب بازی xbox one s کرج، بستگی به مدل xbox one s  دارد. به‌عنوان‌مثال نسبت به تعداد بازی، مدل xbox، و حجم بازی های انتخابی شما قیمت نصب بازی xbox one s  ممکن است متغیر باشد. فبل از نصب بازی توسط پرسنل مرکز دیجی پد به شما اعلام هزینه خواهد شد.

xbox one s در کرج

xbox one s در کرج

مدت زمان نصب بازی xbox one s کرج چقدر است؟

متخصصین حرفه ای دیجی پد در زمینه نصب بازی xbox one s  تمام تلاش خود را می کنند دستگاه شما در کمترین زمان ممکن آماده شود. اما نصب بازی xbox one s کرج به نوع و تعداد بازی انتخابی شما و حجم بازی ها بستگی دارد.

نصب بازی xbox one s

نصب بازی xbox one s

xbox one s

در Xbox One S  ترابایت بازی ها نسبت به رزولوشنِ سری قبل بالاتر و با کیفیت تر شده اند. هرچند که کاملاً در سطح 4K که Xbox One X ارائه می دهد نیست اما فیلم ها و نمایش های تلویزیونی از پیکسل های اضافی استفاده می کنند. فراتر از 4K ، افزودن HDR نیز از قابلیت های خوبی است که در این کنسول بازی اضافه شده است. این سیستم از سه سال پیش قدرتمندتر است و به لطف هارد ۱TB که در بسیاری از نسخه های ویژه این کنسول وجود دارد ، جادارتر است.

مایکروسافت در ابتدا گفت که هیچ تفاوت واقعی بین سخت افزارهای موجود در Xbox One S و کنسول اصلی وجود ندارد، اما تجزیه و تحلیل عملکردی که پس از رونمایی از کنسول انجام شده، نشان داده است که بعضی از بازی ها بر روی کنسول جدید کمی روانتر اجرا می شوند.

نمایندگی xbox one

ایکس باکس یکی از بهترین بازخوردهای مثبت برای طراحی کنترلر تصفیه شده، ویژگی های چندرسانه ای و ناوبری صوتی را دریافت کرد. طراحی خنک تر و خنک تر برای ساخت کنسول قابل اعتماد تر از سلف خود را در راه اندازی، اما کنسول به طور کلی مورد انتقاد قرار گرفت برای اجرای بازی در سطح گرافیکی فنی پایین تر از پلی استیشن 4. رابط کاربری اصلی آن به عنوان nonintuitive panned، اگر چه تغییرات در آن و سایر جنبه های نرم افزار کنسول پس از راه اندازی دریافت پذیرش مثبت دریافت کرد.نمایندگی xbox one کرج Kinect آن ستایش را برای بهبود دقت حرکت ردیابی خود، ورودی های شناسایی چهره و دستورات صوتی آن ستایش می کند. نصب بازی xbox one s کرج  توسط مراکز دیجی پد

اصلی Xbox One مدل Xbox One S در سال 2016 موفق شد، که دارای فاکتور فرم کوچکتر و پشتیبانی از HDR10 ویدیو با برد بالا دینامیکی است،نمایندگی xbox one کرج همچنین پشتیبانی از بازپخش فیلم 4K و ارتقاء بازی از 1080p تا 4K. برای اندازه های کوچکتر، پیشرفت های بصری روی صفحه نمایش و عدم وجود منبع تغذیه خارجی، آن را تحسین کرد، اما رگرسیون های آن مانند فقدان یک بندر Kinect بومی مشخص شد.نمایندگی xbox one کرج مدل بالا پایان، Xbox One X، در ژوئن 2017 معرفی شد و در ماه نوامبر منتشر شد؛ این ویژگی ویژگی های سخت افزاری ارتقا یافته و پشتیبانی از رندر کردن بازی ها با رزولوشن 4K است. نصب بازی xbox one s در کرج

Xbox One جانشین ایکس باکس 360، کنسول بازی ویدیویی قبلی مایکروسافت است که در سال 2005 به عنوان بخشی از نسل هشتم کنسول های بازی معرفی شد. در طول چند سال، 360 تعدادی از اصلاحات سخت افزاری کوچک را برای کاهش اندازه واحد و بهبود قابلیت اطمینان خود دریافت کرده است.نمایندگی xbox one کرج در سال 2010، کریس لوئیس مایکروسافت اظهار داشت که 360 در طول عمر خود “نیمه راه” بوده است؛ این کمک با معرفی سنسور حرکت Kinect در همان سال، که لوئیس اظهار داشت چرخه زندگی را تا پنج سال افزایش می دهد.

در ابتدای ماه مه 2011، سختافزار اولیه برای جانشین 360، که معمولا توسط صنعت به عنوان «ایکس باکس 720» معرفی می شود، در حال توسعه است. کیت توسعه دهنده رسمی تحت عنوان Durango نامگذاری شده بود  و تا اواسط سال 2012 به توسعه دهندگان امکان پذیر است.نمایندگی xbox one کرج اسناد ناپدید شده نشان داد که کنسول جدید شامل یک سنسور بهبود یافته Kinect، دسترسی ابر به بازی ها و رسانه ها، یکپارچه سازی با دستگاه های تلفن و قرص و تکنولوژی برای نمایش بازیکنان سرفیس بر روی عینک هایی است که توسط بازیکن به کار رفته است، نامگذاری شده به نام “Fortaleza”؛ مایکروسافت در مورد این ویژگی های گزارش شده اظهار نظر نکرده است.اسناد طراحی ناپدید شده نیز نشان داد که مایکروسافت قصد دارد از توانایی بازی کردن بازیهای مورد استفاده در بازی حذف شود، هرچند مایکروسافت بعدا اظهار داشت که هنوز این طراحی را بررسی کرده است و “فکر کردن در مورد آنچه که بعد است و چطور می توانیم از مرزهای تکنولوژی مانند Kinect استفاده کنیم “، اما در مورد اعتبار این اطلاعات اظهار نظر نکرد.

برخی از خدمات ما در تعمیرات تخصصی پلی استیشن Playstation Slim | PlayStation Pro | Playstatin 4 | Playstatin 3 | پلی استیشن 2 | xbox on  | xbox
برطرف کردن مشکل تغذیه و روشن شدن انواع کنسول بازی نمایندگی xbox one کرج
برطرف کردن مشکل اجرا نکردن بازی یا خواندن دیسک توسط کنسول نمایندگی xbox one کرج
سرویس تمام کنسول های بازی و رفع ایراد داغ کردن بیش از حد آنها نمایندگی xbox one کرج
تعمیر و تعویض چیپ و سایر قطعات کنسول ها به صورت کاملا اتوماتیک با دستگاه BGA نمایندگی xbox one کرج
رفع مشکلات روشن روشن شدن پلی استیشن نمایندگی xbox one کرج
رفع مشکلات هنگ (Hang) و فریز (frieze) نمایندگی xbox one کرج
تعمیر چیپ جنوبی (BRIDGE SOUTH) نمایندگی xbox one کرج
تعمیر و تعویض چیپ گرافیک (GPU) به منظور رفع ایراد نداشتن تصویر، هنگ در بازی و خرابی تصویر درنمایندگی xbox one کرج
تعمیر تخصصی بخش سی پی یو (CPU) و رم (RAM) کنسول و تعویض آن در صورت نیاز درنمایندگی xbox one کرج
تعمیر انواع مادربرد پلی استیشن (Playstation Mainboard) در نمایندگی xbox one کرج
تعمیر انواع آداپتور پلیاستیشن (PlayStation Adapter) در نمایندگی xbox one کرج
تعمیر انواع موو پلی استیشن (PlayStation Move Controller) در نمایندگی xbox one کرج
تعمیر انواع دوربین پلی استیشن (پلی استیشن دوربین) درنمایندگی xbox one کرج
دانگرید پلی استیشن 3 همه مدل ها و نصب اخرین ورژن کپی خور
تعمیر انواع پلی استیشن
تعمیر هارد پلی استیشن و ارتقا هارد پلی استیشن در نمایندگی xbox one کرج
تعمیر پورت HTMI پلی استیشن، تعمیر پورت USB در نمایندگی xbox one کرج
رفع مشکل چراغ هویج فریزر و خاموش شدن ناگهانی پلی استیشن در نمایندگی xbox one کرج
رفع مشکل چراغ زرد در بازی پلی استیشن به روش ریبال و در صورت نیاز، تعویض چیپ در نمایندگی xbox one کرج
رفع مشکل دور پخش کننده بالای فن در نمایندگی xbox one کرج
رفع مشکل کانکتکردن دسته بازی پلی استیشن در نمایندگی xbox one کرج
کپی خور کردن پلی استیشن در نمایندگی xbox one کرج

عمیر برد اصلی، تعمیر پورت HDMI، تعویض درایو، تعویض لنز، تعمیرات آداپتور
تعمیر دوربین کنسول و تعمیرات کینکت در نمایندگی xbox one کرج
تعویض چیپ گرافیک و تعمیر رم دستگاه درنمایندگی xbox one کرج
دیگر مشکلی که بیان شد و نیاز به تعمیر پلی استیشن نیست و با تغییر روند کاری و یا تغییر تنظیمات می توان آن را رفع کرد به صورت زیر است:

عدم اتصال به اینترنت و شبکه و آپدیت نبودن دستگاه
پلی استیشن 4 قادر به شناسایی دستگاه مجهز به پورت USB نیست

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *