تعمیر xbox one در کرج تعمیر پلی استیشن 3 در شهر کرج تعمیر ترمیم درایو دستگاه PS4 سونی در کرج تعمیر دسته پلی استیشن 4 در کرج تعمیر لنز xbox در کرج تعمیر و تعویض لنز PS4 pro سونی در کرج تعمیرات Play Station 4 تعمیرات ps4 در کرج تعمیرات xbox تعمیرات xbox در کرج تعمیرات xobox one تعمیرات انواع پلی استیشن تعمیرات پلی استیشن تعمیرات پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات تخصصی پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات تخصصی و حرفه ای Play Station4 pro در کرج تعمیرات دسته xbox در کرج تعمیرات سخت افزاری ps2 در کرج تعمیرات سخت افزاری پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در استان البرز تعمیرات لنز پلی استیشن 2 در کرج تعمیرات لنز پلی استیشن 3 در کرج تعمیرات نرم افزاری پلی استیشن 3 در کرج نمایندگی Playstation نمایندگی Playstation 4 نمایندگی ps4 نمایندگی xbox نمایندگی xbox 360 نمایندگی پلی استیشن نمایندگی رسمی پلی استیشن در کرج

تعمیرات انواع پلی استیشن در کرج

تعمیرات انواع پلی استیشن در کرج

یکی از مهم ترین مساعل در تعمیر حرفه ای و درست کنسول های پلی استیشن ، عیب یابی درست فنی می باشد که در فرایند تعمیر بسیار کمک کننده بوده و از صرف وقت و هزینه اضافی جلوگیری میکند که فقط توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای ساخته است ،

مورد دیگر استفاده از قطعات اورجینال و با گارانتی برای تعمیرات می باشد که تعمیر شما را تضمین میکند و درصد بروز دوبارهد مشکل را بسیار کاهش می دهد.

تمامی موارد ذکر شده در مجموعه دیجی پد وجود دارد تا شما با اطمینان خاطر کنسول پلی استیشن خود را برای تعیمر به ما بسپارید.

تعمیرات انواع پلی استیشن در کرج یک سرویس سریع و چند روزه برای تعمیر مشکلات ، خطاهای و قطعات است. از جمله چراغ آبی ، چراغ زرد ، چراغ قرمز است. که میتوانید با مراجعه به فروشگاه دیجی پد تمامی مشکلات کنسول خود را حل کنید.

پس از هشت سال و عرضه یک کنسول جدید، برخی از رایج ترین مشکلات PS4 هنوز وجود دارند. بسیاری از مخرب ترین مشکلات مانند خط آبی مرگ فقط در مراحل اولیه تولید PS4 اعمال می شود. بدون توجه به اینکه کنسول شما چقدر جدید است، ممکن است مشکلات کوچکی مانند خارج شدن خودکار دیسک ها ظاهر شوند. از بزرگ‌ترین تا کوچک‌ترین، ما شما را با نحوه حل رایج‌ترین مشکلات پلی استیشن آشنا می‌کنیم. و اگر نتوانستید مشکلات رو حل کنید ما میتوانیم آن را حل کنیم .

 

خدمات تعمیرات پلی استیشن در دیجی پد :

ما برای تعمیر کنسول شما از ابزارها و متخصصین ماهری استفاده میکنیم تا نتیجه بهتری را دریافت کنیم تا شما باز هم بتوانید از کنسول بازی خود استفاده کنید.

تعمیرات و تعویض لنز پلی استیشن در کرج

تعمیرات و تعویض دیسک پلی استیشن در کرج

تعمیرات و تعویض هارد پلی استیشن در کرج

تعمیرات و تعویض Cpu پلی استیشن در کرج

تعمیرات و تعویض Gpu  پلی استیشن در کرج

تعمیرات و تعویض مادربرد پلی استیشن در کرج

تعمیرات و تعویض فن  پلی استیشن در کرج

تعویض قاب پلی استیشن در کرج

مشکلات پلی استیشن 5

مشکلات مداوم پاور در پلی استیشن 5

اگر پلی استیشن 5 شما مدت کوتاهی بعد از روشن شدن شارژ خود را از دست می‌دهد، اصلاً روشن نمی‌شود، هنگام بازی فریز می‌شود، و یا حتی هنگام بازی خاموش می‌شود، ممکن است خراب شده و دچار مشکل داخلی در بخش تامین برق داشته باشد. در صورت وقوع این اتفاق، باید با متخصصان ما در کرج تماس بگیریدتا پلی استیشن شما عیب‌یابی کنید تا مشخص شود که آیا کنسول نیاز به تعمیر دارد یا خیر!

داغ شدن پلی استیشن 5

برخی از کاربران گزارش کرده‌اند که در هنگام داغ شدن بیش از حد پلی استیشن 5 پیغام خطا دریافت کرده‌اند. این ممکن است نشان‌دهنده عملکرد نامناسب سیستم تبادل هوا باشد. اگر این پیام را دریافت کردید، طبق مراحل زیر عیب‌یابی کنید:

1- کنسول خود را در کابینت یا جای کاملاً بسته قرار ندهید.

2- فن در زیر صفحه قرار دارد و کنسول اساساً طوری طراحی شده است که جلوی فن را نگیرد. بنابراین سعی کنید آن را مسدود نکنید.

3- پارچه‌ای روی دستگاه نگذارید یا آن را روی پارچه قرار ندهید.

4- بین کنسول و دیوارها فاصله بگذارید.

5- در صورت برطرف نشدن مشکل، ممکن است مشکل از فن‌های کنسول باشد. برای عیب‌یابی بیشتر با یک مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

خراب شدن کنسول در حالت استراحت

حالت استراحت (Rest mode) برای سخت‌افزار سونی یک ویژگی جدید نیست. کاری که Rest mode می‌کند این است که بازی شما را به حالت تعلیق درمی‌آورد، ویژگی‌های بازی و کنترل از راه دور را فعال می‌کند و بازی و ذخیره بازی شما را به روز نگه می‌دارد. متأسفانه، گزارشاتی وجود دارد که نشان می‌دهند استفاده از Rest mode در پلی استیشن 5، ممکن است خطای مهمی را ایجاد کند و باعث خرابی‌هایی شود که نیاز به بازسازی پایگاه داده دارد و ممکن است کنسول شما را از کار بیندازد. تا زمانی که سونی به‌روزرسانی جدیدی منتشر نکرده، بهترین کار این است که Rest mode را در پلی استیشن 5 خود خاموش کنید. برای انجام آن، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- در منوی اصلی پلی استیشن 5، Settings را انتخاب کنید.

مشکلات رایج پلی‌استیشن 5 و روش حل آن‌ها

2- در قسمت System Settings ،Power Saving را انتخاب کنید.

3- سپس گزینه Set Time Until PS5 Enters Rest Mode را انتخاب کنید.

مشکلات رایج پلی‌استیشن 5 و روش حل آن‌ها

4- در آخر Disable rest mode را بزنید.

مشکلات پلی استیشن 4

روشن شدن چراغ چشمک زن آبی

این وضعیت از وجود مشکلی فنی حاد در بخش نرم افزار یا سخت افزار دستگاه خبر می دهد که هر چه زودتر نیاز به بررسی و برطرف کردن دارد. اگر مشکل در دستگاه وجود داشته باشد امکان بوت شدن صحیح آن وجود ندارد. در این وضعیت نوار ال ای دی با رنگ آبی شروع به چشمک زدن می کند تا جایی که دستگاه خود به خود خاموش شود.

به روز کردن فرم ویر تلویزیون، بررسی سلامت پورت HDMI، بررسی کابل HDMI، بررسی منبع تغذیه (اطمینان از سلامت کابل برق و ورودی آن به دستگاه پس از خاموش کردن PS4)، اطمینان از قرار گرفتن درست هارد درایو کنسول در جای خود پس از خاموش کردن دستگاه، ریست کردن کنترلر از طریق فشار دادن دکمه ی PSو نگه داشتن تا چراغ سیستم به رنگ نارنجی تغییر کند و فشار دوباره ی دکمه تا چراغ سفید شود به این ترتیب می توانید یکی دیگر از مشکلات رایج پلی استیشن 4 را برطرف نمایید.

اختلال در اتصال به شبکه ی PS4

این اختلال با خطاهای NW-31201-7 و WV-33899-2 نمایش داده می شود. از دسترس خارج شدن و خطاهای مربوط به شبکه با شماره ی CE-33991-5 به کاربر اطلاع داده می شود. در این وضعیت بهترین کار صبر کردن است تا اتصال صورت بگیرد. در صورت فعال بودن PSN و عدم اتصال، تنظیمات DNS را تغییر دهید، فرم ویر مودم را به روز رسانی نمایید، کابل شبکه را جدا کرده دوباره وصل کنید، تنظیمات شبکه را پاک کرده دوباره مراحل وصل شدن را طی کنید. از طریق این راه ها می توانید بخش مهمی از مشکلات رایج پلی استیشن4 را برطرف کنید.

پورت و کابل HDMI

اشکال در این قطعات موجب می شود که خروجی صوتی و تصویری در تلویزیون ایجاد نشود. اگر کابل یا پورت HDMI درست به هم متصل نشوند و سیگنال های موجود را ارسال نکند به طور قطع امکان بازی وجود نخواهد داشت. اطمینان از عدم آسیب دیدگی پورت HDMI بر روی تلویزیون و کنسول بازی، بررسی سلامت کابل HDMI، در صورتی که مشاهده کردید قطعه ی فلزی داخل پورت HDMI از حالت خود خارج شده است می توانید با گیره یا هر ابزار دیگر آن را به حالت اولیه باز گردانید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *