تعمیرات سخت افزاری ps2 در کرج

ps4 در هشتگرد

ps4 در هشتگرد

نمایندگی رسمی

ما در نمایندگی رسمی playsatation 4 در هشتگرد کرج (فروشگاه دیجی پد) همواره با استفاده از به روز ترین دستگاه ها و بهترین قطعات موجود سعی در تحویل با کیفیت ترین خدمات به شما مشتریان عزیز داشته.

پلی استیشن 4 همچنان قوی است، اما در حالیکه فروش سخت افزاری شروع به کاهش می کند، سونی بیشتر بر روی سرویس های آنلاین و اشتراک هایی که به پلتفرم مرتبط هستند تمرکز می کند.

اندرو خانه، مدیر اجرایی بخش پلی استیشن، سه سال پیش اعلام کرد 2015 “آغاز دوره برداشت” برای PS4 بود. (به لحاظ تجاری، “دوره برداشت” به مرحله چرخه عمر محصول اشاره دارد،ps4 در هشتگرد زمانی که یک شرکت سرمایه گذاری را برای به حداکثر سود سود برساند، هرچند که خانه اشاره کرد که سونی همچنان برای آن سال سرمایه گذاری می کند.) امروز، PlayStation بر اساس گزارشی از خبرنگار والاستریت ژورنال Takashi Mochizuki، مدیر عامل شرکت John Kodera گفت PS4 وارد مرحله نهایی چرخه زندگی خود می شود.

کسب و کار پلی استیشن از زمان عرضه PS4 در نوامبر 2013 بسیار خوب بوده است، با افزایش مداوم در درآمد عملیاتی و ایجاد جریان نقدی تجمعی بیش از 700 میلیارد ین (6.31 میلیارد دلار) برای سال مالی 2013-2017، برای سونی خیلی خوب عمل کرده است. سونی در سال مالی 2018، که تا 31 مارس 2019 به پایان می رسد، پیشرفت دیگری در درآمد عملیاتی PlayStation دارد. اگرچه این شرکت انتظار دارد که پرش به کمتر از سال های اخیر باشد: افزایش فقط 7 تا 190 میلیارد ین.

بخش پخش کننده “یک بار به زودی” افزایش خواهد یافت پس از آن
بخش عمده ای از تاثیر منفی که این پیش بینی را از بین می برد، از انتظارات فروش سخت افزاری پایین و هزینه های بالای فروش است. سونی در این سال مالی 16 میلیون کنسول فروش خواهد کرد که از 19 میلیون سال قبل کاهش یافته است. و Kodera امروز گفت که اگر چه PlayStation VR در حال رشد است، رشد بازار واقعیت مجازی انتظارات صنعت را برآورده نکرده است.

با این حال، سونی معتقد است که این روند منفی توسط فروش نرم افزار و محتوای افزوده و همچنین “رشد خدمات شبکه به طور عمده با مشترکان پرداخت شده توسط PS Plus” متقاعد شده است. Kodera گفت: عناوین گروه اول جزء اصلی استراتژی نرم افزار سونی است گزارشات Mochizuki گزارش می دهد ps4 در هشتگرد که برنامه هایی که شامل “franchising IP های موفق و بازخوانی آی پی های موجود” علاوه بر ایجاد بازی های اصلی نیز هستند. PlayStation Plus یکی دیگر از موفقیت های بزرگ شرکت در دوران PS4 بوده است که از آوریل 2016 از 20.8 میلیون مشترك تا آوریل 2018 به 34.2 میلیون مشتری رسیده است.

همه اینها بخشی از برنامه ای است که “تقویت مشارکت کاربران” را در مجموعه نرم افزاری PlayStation سخت افزار، نرم افزار و خدمات، بر اساس ارائه Kodera. او به چالش ها در فضای بازی های تلفن همراه اذعان کرد – که در آن زمان سونی هنوز در فاز سرمایه گذاری استودیوی ForwardWorks به علت تاخیر در توسعه است و با سرویس پخش تلویزیونی PlayStation Vue، که “مدل بازار و آینده کسب و کار باقی مانده است” مشخص نیست، “بر اساس یک اسلاید از ارائه Kodera.

تعمیر چیپ جنوبی (BRIDGE SOUTH) در نمایندگی ps4 در نمایندگی Playstation 4 در شهر کرج
تعمیر و تعویض چیپ گرافیک (GPU) به منظور رفع ایراد نداشتن تصویر، هنگ در بازی و خرابی تصویر در نمایندگی ps4 در هشتگرد
تعمیر تخصصی بخش سی پی یو (CPU) و رم (RAM) کنسول و تعویض آن در صورت نیاز در نمایندگی ps4 در هشتگرد
تعمیر انواع مادربرد پلی استیشن (Playstation Mainboard) در نمایندگی ps4 در نمایندگی ps4 در هشتگرد
تعمیر انواع آداپتور پلیاستیشن (PlayStation Adapter) در نمایندگی ps4 در نمایندگی ps4 در هشتگرد
تعمیر انواع موو پلی استیشن (PlayStation Move Controller) درنمایندگی ps4 در هشتگرد
تعمیر انواع دوربین پلی استیشن (پلی استیشن دوربین) در نمایندگی ps4 در هشتگرد
دانگرید پلی استیشن 3 همه مدل ها و نصب اخرین ورژن کپی خوردر نمایندگی ps4 در هشتگرد
تعمیر انواع پلی استیشن در نمایندگی ps4 نمایندگی ps4 در هشتگرد
تعمیر هارد پلی استیشن و ارتقا هارد پلی استیشن در نمایندگی ps4 در هشتگرد
تعمیر پورت HTMI پلی استیشن، تعمیر پورت USB در نمایندگی ps4 نمایندگیps4 در هشتگرد
رفع مشکل چراغ هویج فریزر و خاموش شدن ناگهانی پلی استیشن
رفع مشکل چراغ زرد در بازی پلی استیشن به روش ریبال و در صورت نیاز، تعویض چیپ
رفع مشکل دور پخش کننده بالای فن نمایندگی ps4 در هشتگرد
رفع مشکل کانکتکردن دسته بازی پلی استیشن نمایندگی ps4 در هشتگرد
کپی خور کردن پلی استیشن

 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *